| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment din viata voastra? cel mai tare primeste fundita... puteti sa imi scrieti si in mesaje

Răspuns Câştigător
| ☆ Danny☆ a răspuns:

Ok...Incepem cu inceputul
Eram in casa si dormeam duusa...Era chiar ziua in care trebuia sa vina preotul cu molifta.Venise preotu a stigat la usa la mamaia, iese mamaia il pofteste in casa,. Preotul intra in sufragerie, chiar unde dormeam eu.Incepe preotul a canta sau ma rog ce tot zicea el acolo si sar odata din pat, in chiloti! Vaaai sa mor de rusine.Fratemiu nu mai putea de ras si eu de rusine! A fost o zi foarte naspa! Asta a fost acum 2 luni! pf

13 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Cand m-am impiedicat si am cazut in fata clasei, asta a fost in clasa a 4a parca, podiumul pe care urcam era mai mare si eu am facut un pas prea mic si... buf, era sa dau cu capul de tabla.

| Silvia a răspuns:

Unul dintre cele mai penibile momente din viata mea a fost atunci cand m-a prins profa de engleza ca ...ma inspiram din caiet.big grinM-am inrosit toata si am transpirat...worriedDar pana la urma am scapat de 2whew!.

| Pho3nix a răspuns:

Eram la o petrecere, era ziua unui prieten. Eu bausem cam mult si eram putin ametit... putin mai mult.
La un moment dat vine o fata foartee frumoasa la mine si imi zice : ''hai, dansam?batting eyelashes'' ...si eu i-am zis ''du-te ma ca asta e un vis''.

Eu nici nu ma asteptam ca fata aia sa ma bage in seama. Era mai mare ca mine.

| Deea a răspuns:

Cred ca prima zi cand m`am mutat la o scoala noua.Totul a fost bine, am inceput sa ma imprietenescu cu noii colegi, pana cand un baiat mi-a pus inchetata de ciocolata pe scaunul pe care stateam. A trecut ceva timp de atunci ar acum cand ne amintim de asta radem si ne amuzam foarte tarelaughing

| Butsilee a răspuns:

M-ai facut sa rad laughing rolling on the floor Poi...sunt cateva de care imi aduc aminte:
1.Cand ne-am adunat mai multi la copiat rolling on the flooram scapat caieturolling on the floor profu de geogra se uita la mine si radea colegii radeau, eu la randul meu radeam rolling on the floor Am avut norocul ca avem cel mai de treaba prof :X
2.Era ora de mate I don't want to see rolling on the floorprofu era dezamagit de lucrari rolling on the floor Si el zicea"cum ai putut sa faci o asemenea lucrare"si ia lucrarea o verifica de 10 ori, o intoarce pe toate partile o citeste de 20 de ori si iar"cum ai putut sa faci o asemenea lucrare" VORBEA CU UN COLEG! Si zice colegu asta laughing motivul de ce nu a facut o lucrare buna laughingrolling on the floor si proful deodata nervos:"Ba eu sunt tampit?!" wtf! rolling on the floor si colegu zicea ca nu a avut timp sa termine La care eu DAAA!(in gura mare) Si s-a inteles ca i-am zis lu' prof ca e tampitrolling on the floor "Ba eu sunt tampit?"Daaaa rolling on the floorrolling on the floor Si ma duc eu domn profesor sa nu intelegeti gresit, eu am afirmat la ce zicea colegulrolling on the floor)Ma scuzati! Din acel moment credeam ca o sa imi puna numai 2 3 dar neee rolling on the floor prea de treaba si asta thinking rolling on the floor #:-s

| Butsilee a răspuns:

DECIbatting eyelashes nu ti-a placut nici unul? sad Al meu de exemplu :d

| emilica95 a răspuns:

Eram cu varamiu si asta s-a intalnit cu un tovaras mai vechi. prietenu lui ma intreaba daca eu sunt verisoara cu ****e. am ramas proasta, mi-a explicat varamiu ca, cand eram mai mica alergam dupa fluturi si strigam ****e ****ebatting eyelashes

| Smokethatshit a răspuns:

Paii, dupa ceva mai multa bautura alocata stomacului meu laughing si bineinteles dupa cateva jointuri arse bine... urma sa ma duc la ora de engleza, profa fiind o tipa de 24 -25 de ani, ma duc eu la ea, spart fiind laughing o iau in brate si ii pun mana pe fund.laughing toata clasa era pe jos de ras laughing mai ales ca am 22 de baieti in clasa. Numai spun ce s-a intamplat dupa aceea, ca numai e deloc amuzand :d cel putin pentru mine laughing...

| LaMisto a răspuns:

Momente penibile am avut toti! Ultimul s a intamplat acum vreo 3 saptamani.Am fost sa mi iau tigari si cand ma intorceam am zis sa mi aprind o tigara.Si batea un vant...cand am aprins bricheta, din cauza vantului, mi a luat foc parul laughing adica na in partea din fata...de sperietura am aruncat tigarile la vreo 2 metrilaughingsi culmea ca eram chiar in fata unei pizzerii si erau numai baieti pe acololaughing, care ma cunosteau din vedere.am strans pachetul de tigari si am injurat pana acasa laughingvai vai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am constatat ca sarise bateria la telefon si am asezat-o la loc dar nu stiam cit e ceasul si trebuia sa ajung undeva urgent.Am intrebat o domnisoara la repezeala ca eram grabit si, in timp ce-mi raspundea domnisoara, imi suna si mie telefonul in buzunar. Ce sa-i mai explic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Well, in tabara, eram mai multi, si baieti si fete si ne pregateam sa sarim geamul la cabana baietzilor, pentru ca nu mai gaseam cheia de la usa. Cand a venit randul meu sa sar, mi-am agatat pantalonii intr-un cui pe care nu il observasem. Faza penibila e ca baiatul de care imi place era in spatele meu. Evident ca pantalonii s-au rupt! A, da! Si era singura mea pereche de pantaloni lungi intr-o tabara la munte, va dati seama ca am inghetzat!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Smokethatshit pacat ca ai raspuns asa de tarziu big grin noroc cu profa laughing dar ce s-a mai intampat in continuare thinking

| smileyface_4718 a răspuns:

Pai eram la niste prieteni. Eram la salonul uneia dintre prietene, si eram acolo, eu, mama, prietena, sotul ei, o necunoscuta pentru mine, prietena cu prietena noastra, o manichiurista si o cosmeticiana. Si imi zicea acea femeie, ca sunt frumoasa. Si mama a zis "Mai tii minte ce ziceai cand erai mica, cand te intreba lumea cu cine semeni asa frumoasa?" eu ma uit asa la ea..."nu..." spuneai ca "Nu stiu, ca si mama si tata sunt urati" toti se uitau la mine, si au inceput sa rada, dar eu ma simteam asa jenata, toata am rosit, si mi-au lacrimat ochii! :O laughingrolling on the floor cam asta ar fi