| Frunziix3 a întrebat:

Care are cel mai amuzant raspuns, funda!

Răspuns Câştigător
| Angelic13 a răspuns:

Cel mai amuzant raspuns este un raspuns amuzant, logic nu?

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Eu ce caut aici?

| MasterOfDisaster a răspuns:

Am vazut o maimuta cu curu rosu care alearga pe aici!

aaaa, stai, era doar vecinu meu scapat de la nebuni...
*pune camera de filmat la loc*

| LoL a răspuns:

*da cel mai amuzant raspuns*

| Criiiiiiiis a răspuns:

Acest raspuns este amuzant!

| bombănucleară a răspuns:

Hey,ieri cineva m-a trasnit la pruna, ma poate ajuta cineva cu un doctor?

| AnneMarri a răspuns:

Te rugăm să verifici enunţul pe care l-ai scris şi să elimini majusculele care nu sunt necesare! Îţi reamintim că majuscula (litera mare), nu se foloseşte decât pentru prima literă din propoziţie, pentru numele proprii şi acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunţurile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice şi mai puţin lizibile, aşa că am aprecia dacă ai folosi majuscula numai atunci când este cazul!

Echipa TPU.ro şi ceilalţi utilizatori îţi mulţumesc!

| Dumnezău a răspuns:

Branza!

| Cσσкiє a răspuns:

*se duce să citească bancuri seci pe gugăăl*

| Nesquik_1900 a răspuns:

Nu sunt mulţumită de viol. Vreau un procuror!

| JustMelavJustMe a răspuns:

ANUNT:
Tanara frumoasa, studenta, nu beau, nu fumez, NU MA DROGHEZ, am o masina beton(Buggati), casa cu 12 camere, parinti bogati, nu vreau nimic, doar ma laud.

| LadyInBlack a răspuns:

Iepurele musca curu' meu... frumos cavaler. day dreaming

| LoLLah a răspuns:

Sa mori tu raised eyebrows?