| AndreeaLarysa a întrebat:

La ce va ganditi in momentul asta. Funda cel mai amuzant raspuns

Răspuns Câştigător
| Giulia97Anna a răspuns:

Hmm,cred ca la saptamana viitoare, cand le voi da meciul colegelor mele pitzipoance.Partea buna e ca una dintre ele poarta tocuri si daca ii fac avant va cadea foarte usor si de aici incolo stii ce va urma .....box...

11 răspunsuri:
| misu a răspuns:

La tine

| Phx a răspuns:

la câte întrebări fără pic de haz mai pot fi adăugate la categoria asta și la câte reclame idioate mai pot apărea pe TPU.

| DarkBlood32 a răspuns:

La CapDeMort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sex in spatiu...

Răspuns utilizator avertizat
| OskarRM a răspuns:

Mă gândesc că te gândeşti că mă gândesc la tine cum tu te gândeşti că mă gandesc că te gândeşti la mine...

| strengaritzza a răspuns:

:X la ziua de maine :X laughing))

| AnonimuszWss a răspuns:

La cate mere are ana.

| Decebalul a răspuns:

Eu chiar acum ma gandesc cum ar fi sa fiu Omul Michelin.
( P.S. - nu stiu daca am scris bine omul.)

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Un castravete in chiloti gri cu carouri!

| BadResonance a răspuns:

La cum un baiat din clasa mea a trantito pe o colega de-a mea meste alta apoi sau luat la ciondaneala ca si soarecele cu pisica.am ras de aproape am murit sau la cum profesorul nostru de mate aproape ca a dat cu nasul in tabla din cauza ca sa impidicat de covor! http://www.youtube.com/watch?v=Mw7ToTVIPEI! priveste