cami
| cami a întrebat:

Care-au fost cele mai gogonate minciuni pe care le-ti inghitit?hee hee

Răspuns Câştigător
| selef a răspuns:

Aia cu "sa traiti bine" acum abia mai traim.

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca as putea inghiti, n-as mai fi eu. Eu nu suport minciuna si nesimtirea. Totusi, am acceptat si minciuni grosolane. Dar nu spuse mie personal. Spuse doar de a se lauda persoana in cauza. Si stiind ca n-o scot la capat, le las sa se simta ele ok. In rest, personal, taxez minciuna asa cum se convine : sunt foarte ferm pe pozitie si imediat iau masuri.

| hândel a răspuns:

Am avut o gagica care m-a "agatat" cu pretextul s-o-nvat sa sarute ca par genul profesionist si rabdator cu incepatoarele. Eu cavaler de felul meu, am acceptat. Probabil am inteles eu gresit cand a rostit cuvantul profesionist ca eu am fost in final cel invatat. Nu m-ar deranja sa-mi propuna si alticineva acelasi lucru ca sunt rabdator sa experimentez lucruri noi. big grin laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai nu prea inghit eu asa usor minciunile dar ma mai las si eu pacalitahappy
Am sunat-o eu pe prietena mea si am intrebat-o daca iese cu mine prin oras ca ma cam plictisisem in casa. Ea a sp ca este la tara cand de fapt era cu iubitul ei.Eu
am inghitit povestea ei. A doua zi veneam de la meditatii si m-am intalnit cu mama ei.Am intrebat-o daca prietena mea s-a intors de la tara la cere mama ei mi-a sp ca de fapt nici macar nu a plecat. Dupa ce am ajuns acasa am sunat-o pe prietena mea sa o intreb dc m-a mintit. Ea si-a cerut scuze si mi-a sp ca era cu iubitul atunci cand a vb cu mine. Mi-a promis ca nu o sa se mai intample asta si chiar asa a fost
Cu toti mai gresimwinking

April
| April a răspuns:

"Te-am trezit? imi pare rau, noul director e un nebun, ne-a tinut in sedinta pana acum!"

| BUBULINA a răspuns:

Cand am dat imprumut cuiva o suma frumusica de bani si nu i-am mai vazut nici in ziua de azi
mi-a zis ca intr-o saptamana imi da bani... mda si a trezut un an si nu am mai vazut bani

| BUBULINA a răspuns:

Cand am dat imprumut cuiva o suma frumusica de bani si nu i-am mai vazut nici in ziua de azi
mi-a zis ca intr-o saptamana imi da bani .... mda si a trezut un an si nu am mai vazut bani

| eu_4161 a răspuns:

Nu mai stiu

| sese a răspuns:

Cea mai tare /imposibila minciuna care mi-a fost spusa:
eram prin liceu si aveam un coleg cu taicasu bine postat(inainte de '89) care ne-a spus(eram mai multi) ca taicasu i-a cumparat un Lamborghini Espada. La intrebarea noastra de ce n-a venit cu el la liceu iata raspunsul(era iarna):
Am vrut da mi-a inghetat benzina in carburator. Tare; chiar ma intreb unde esti "Calule"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei eu nu inghit minciuni. daca aprob ceva, este din politete, insa eu nu cred tot ceea ce mi se spune.problema este ca uneori, nu cred nici daca mi se spune adevarul, insa este mai bine asa decat sa cred orice minciuna. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe care le-am inghitit sau numai am dat impresia ca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu putem sa-ti aprobam cererea de concediu pentru ca este criza." raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o sa ma duc in Australia.

| paramell a răspuns:

laughingun prieten imi povestea ce a facut cand l-a oprit politialaughing s-a
nimerit sa fiu cu el odata cand l-a oprit politia si am vazut ce a facut...s-a...pe el de fricalaughing