| Izz a întrebat:

Care sunt cele mai gogonate minciuni care le-ati spus?

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

Doar ce am zis una azi, la care din pacate trebuie sa-i si suport consecintele.
Trecand peste asta am zis profesorului de fizica, atunci cand am intarziat la ora, ca a facut tata accident cu masina, pe cand el calcase un catel(saraculsad)
Sau la profesoara de chimie, ca am intarziat ca mi-am facut frizura.Si eu eram ciufulita toata in cap.
Sau cand am mintito pe mama ca ma duc la scoala si eu eram pe strada ca incepeam cu o ora mai tarziu si m-am intalnit cu mama mea.whistling ops

Scary nulaughing?
Sau cand m-am sarutat cu un baiat in fata profesoarei de engleza si i-am zis acesteaia ca mi s-a parut ca-i curge esenta din cap.(asta a fost poanta)
Sau cand am mintito pe profesoara mea cand m-a "prins" ca scrisesem lectiile pe servetele la test, ca mi-am suflat nasul in servetelele acelea.

8 răspunsuri:
| Enigmă a răspuns:

Pai. Profei de mate ca arata bine.winking Asta a fost cea mai sfruntata minciunalaughing.
In rest, atunci cand i-am zis unei prietene [de 1 aprilie] sa vina la spital la mine ca sunt la urgente, m-a lovit un tren si acum sunt in spital. Ea a mers speriata.
laughing.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

I-am spus unui copil mic ca exista mos craciun

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Cand eram mica aveam carucior de ala pentru papusi si m`am pus in el si l`am rupt, cand a venit mama acasa m`a intr cum l`am rupt, i-am zis ca am picat de pe pat in carucior si asa s`a rupt.

i-am rupt mamei cordelutzele punandumi`le ca cureasmug iar cand ma intreba unde sunt eu ii ziceam ca nu le-am vazut in viata mea!

furam hainele papusilor de la gradinita si cand ma intreba mama ca de unde le am ii ziceam ca mi le`o dat o pr de ziua mea!

m`am dus la pescuit cu tata si am luat un peste si cum m`am tot jucat l`am omorat! si l`am aruncat in apa de frica!laughing face tati unde`i pestele ala? eu : o` sarit singur in apa!

ii zic mamei ca imi trebuie bani sa`mi cumpar ceva carte pe cand imi iau cine stie ce prosti
. sau ca am stat o ora in plus la nu stiu ce materie sa facem pregatiri pentru examen pe cand merg prin oras sau stau af

| crytical a răspuns:

Ca justin biber canta bine

| asdfghjklș a răspuns:

Cand i-am spus mamei ca am intarziat 2 ore pentru ca m-a lovit o pasare in frunte si am cazutlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pveste despre minciuna minciunilor, spusa fiicei mele.despre unul care a inhamat doua furnici la jug, a fost la o moara de a macinat faina. moara era intr-un bostan.cand s-a intors inapoi, din cauza greutatii, furnicile aveau rana la gat. le0a oblojit el, dupa aia a facut o paine cat o nuca, din care a mancat tot satul, a dat si catelului o bucata mare, si a mai si ramas. pot spune ca fiica mea isi aminteste mereu de povestea asta. mai ales; ca a mai si ramas din painea aia.

| marik99 a răspuns:

Am gasit o cheie rupta si i-am zis unui amic ca este de la un A. T. V. si nu ma crezut apoi i-am zis ca m-am plimbat cu varul meu pe el si a crezut... apoi dupa o zi i-am zis ca l-am dat unui om pe gratis.

| andybellagta a răspuns:

Unui prieten, am zis ca am ramas in pana cu metrou` si ca mecanicu dadea cu ciocanu in roata sa o repare... El a crezut si...am ras de el 3 zile