| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca un sef sa imbranceasca un angajat pentru ca acesta a vrut sa iasa primul dintr-o incapere dupa o cearta serioasa in care a fost jignit si umilit cu minciuni gogonate de catre sef?

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu, nu este normal. Ar trebui depusa plangere pentru violenta, dar na...iti reisti locul de munca.

| CuriousStuff a răspuns:

Normal ca nu. Dar se intampla. Pentru ca "Sefii" au impresia ca sunt niste mini regi si le este permis orice. Si in Romania, din pacate cam asa e. Poti oricand sa-i intorci imbranceala si sa te prezinti cu demisia.