| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca ar fi primele cuvinte spuse de extraterestrii daca ar veni pe pamant?

Răspuns Câştigător
| DaVà a răspuns:

We are here to kill Bieber. Where are you suckeeeeeeeeeeeeer?

24 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

"Ce p**a mea pute în halu' ăsta?"

| Bogdanux a răspuns:

Am venit sa va castram.Muhahahahahaha

| Bya132 a răspuns:

"omfg, omfg!"

| AndutzaAndu a răspuns:

WTF?
Johnny, la gente esta muy loca...

| Ciufuliciii a răspuns:

Ne sunteti inferiori!

| BlackVeil a răspuns:

Ar zice: Am venit sa va coțăim nevestele si sa va bem berea rece din frigider... ^o^

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Daca ar veni in Romania :Opri-ti drequ manelele alea!

Răspuns utilizator avertizat
| Loveis4free a răspuns:

Ce ca*at mai e si locu asta? Yo cautam un WC

| Ana213 a răspuns:

Credcă cam aşa :,, Petrică! dă-i pe GSP!

Răspuns utilizator avertizat
| Alyra a răspuns:

Dacă ar ateriza pe nisip: Ciocolatăăăăăăăăă, uraaaaaaaaaa!

| PinkTerror a răspuns:

"ti-am spus eu ca trebuia sa o luam la stanga la al treilea soare... acum am ajuns la draq in praznic si nu mai avem nici benzina. asteapta pana aude mama de asta..."

| EnterSandman a răspuns:

Rock on laughing

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| AdamBlack a răspuns:

Daca ar venii in Romania ar invata in nici 10 sec
toate injuraturile cu variatiile lor.

| OtvloveR a răspuns:

Baahh uite; o mp maricicaaa

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

*Mai bine ramaneam acasa, decat sa venim sa stapanim aceasta planeta. Majoritatea oamenilor au mentalitatea prea scazuta*

| TheWiseOne a răspuns:

Daca ar veni in Romania : "Opriti ba manelele alea! "

| AnnaDee a răspuns:

"Galaxia e plina de prosti, dar astia sunt cei mai cei."

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Cam cuvintele pe care le-am spus eu când am intrat în România, și anume : " Hai înapoi! Vă rog, hai înapoi! " laughing.

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Te dominrolling on the floor

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Mi-a furat banii laughing *arata catre un hot care a fugit cu geanta si banii unuia dintre ei*

| emosoul a răspuns:

Suge-o!

| TheOmen a răspuns:

זיי זענען די ערגסט פרעמד קען אלץ עקזיסטירן אויף ערד. איר פֿאַרשטיין, ליב פאַקינג ונטערערד. Acum ai inteles acest mesaj care are o putere de convingere?

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!