| Giinger a întrebat:

Credeti ca vor veni extraterestrii pe pamant?happy astept si parerea voastra

12 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Si cei mai respectati savanti sunt de acord ca nu putem sa fim atit de ignoranti sa credem ca intr-un Univers atit de vast sa fim doar noi.De foarte mult timp urmaresc acest subiect in toate emisiunile stiintifice si toti marii savanti sunt de acord ca nu suntem singuri in Univers.Nu exista dovada ca au venit pe Pamint dar nici impotriva dat fiind faptul ca o fiinta extraterestra poate fi si de marimea unui microb sau a unui virus.

| Doηηa a răspuns:

Cu siguranţă. =)

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Deja au venit mai...

| pcris a răspuns:

Uneori noi suntem extraterestrii nostri. daca te uiti bine in jur... ESTE INVAZIE! laughing

| pcris a răspuns:

Acum serios... Extraterestrii au destul spatiu sa colinde in infinitul universului. Deci cam mica probabilitatea sa ne mai bage pe noi in seama.winking

| NuImiPunNume a răspuns:

Poate. Cum s-a spus si mai joc... nu putem fi numai noi in tot universul asta. si adica vor venii sper sa vina cu ganduri de pace. le dam ceva suvenir cu ''I love you Terra'' sau ''Welcome to Terra''rolling on the floor si va zic eu sigur ca o sa ne lasa in pacelaughing

| SupradozaDeDroguri a răspuns:

Nu, nu cred ca exista extraterestrii sau ca vor venii pe Terra alte forme de viata din Univers, deci poti sta linistita, nu vom avea parte de invazii prea curand, dar totusi, este parerea mea. happy

| Dan_5885 a răspuns:

NU cred i 2012 extraterestii si alti draci sincer.viata e misto asa cum e!

| ORION5 a răspuns:

Nu, desigur ca nu, ce sa faca pe pamant? straight face straight face

| Allexxee33 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva big grin!

| fortza96 a răspuns:

Sa vina in Romania ca pleaca asa cum vin batuti si... laughing)

| Jacalu a răspuns:

Eu zic da.Adica nu putem fii doar noi in niversu asta nesfarsit.Sunt sigur ca la un moment dat o sa coboare pe Terra, fara ganduri de razboi laughing... sper :-s