| anonim_4396 a întrebat:

Sa zicem ca maine vin extraterestrii pe Pamant
Credeti ca ar fi pasnici?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Depinde ce-i aduce -Una e sa fie in pana si sa vrea o pompa sa isi sufle carburatorul si alta e daca la ei acasa s-a facut prea frig si au terminat lemnele.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nici un OM strain care-ti vine la usa nu poti sti ce intentii are.
Ce sa mai spunem de extraterestrii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred!

| TCosminn a răspuns:

Ce sa faca extraterestrii pe pamant, sa masoare prostia sau nivelul de radiatii ori stadiul poluarii? Cred ca ar fi rapizi in gesturi, mai ales in acela de a se urca rapid in corabioara lor spatiala si ar da bir cu fugitii in alt univers paralel.

| Fabio_Fabio_1992 a răspuns:

Sa ne spuna : Ca ei sunt creatori. laughing Si mai exista alte lumi, alte fiinte.laughing))

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns:

Depinde daca au nevoie de planeta noatra happy, eu cred ca ar fi pasnici.