| Narfundo a întrebat:

Care credeti ca este adevarata cauza a disparitiei dinozaurilor? Chuck Norris sau impotenta reptilelor.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Daca erau impotente cum au trait peste 100 milioane de ani? dinozaurii nu erau Irinel Columbeanu. in schimb, chuck norris... dap, chuck norris

10 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Cu siguranţă Chuck Norris!

| Hassel a răspuns:

Basescu.

| Loveis4free a răspuns:

Nici una nici alta. Justin Biber:a inceput sa cante Baby si dinozaurii s-au sinucis toti

| LoL a răspuns:

Nu...impotenta lui Cuck(am scris intentionat fara h devil ) Norris

| ZoOzOLe a răspuns:

Da, da Chuck Norris absolut, ma absolut ca branza!

| DaVà a răspuns:

Eu sunt cauza reala...

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu, nici una. Cand a inceput sa cante dino-Biberon "Baby, baby, baby, ooh" fiindca il strangeau chilotii datorita faptului ca erau cu trei nr. mai mici... Au murit toati dinozaurii.

| RXN a răspuns:

Impotenta reptilelor cauzata de Chuck Norris.

| kosmyn98 a răspuns:

Iisus a vrut sa faca lumea...Chuck Norris a aprobat Chuck Norris s-a nascut intr o coliba construita de el!

| wendy434 a răspuns:

Nici una nici alta.s-au sinucis cand tiau vazut tie avatarul