| ed23tm a întrebat:

Cine este Chuck Norris?

Răspuns Câştigător
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Chuck Norris (născut la 10 martie 1940) este un actor, expert în arte marţiale şi personalitate media american. După ce a servit în Forţele Aeriene americane, el a devenit un foarte popular expert în arte marţiale şi şi-a fondat propria şcoală numită Chun Kuk Do. A fost născut în oraşul Ryan din Oklahoma şi a început să devină cunoscut de prin anii '60, iar ulterior a jucat în filme cu Bruce Lee, după care au urmat şi alte filme importante. El este un devotat conservator şi creştin scriind câteva cărţi pe tema creştinismului.

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Un actor. Daca sti cum i-se scrie numele puteai sa dai cautare pe google si aflai date biografice despre el! Asa...ne pui pe noi la munca!

| NoKidding a răspuns:

Ai pus intrebarea la misto?
Toata lumea l-a vazut in cel putin un film...

| coosmin24 a răspuns:

Numai Chuck Norris decide cine este el.

| hiphopbeatz a răspuns:

Prietenul meu din copilarie.[:))]

http://en.wikipedia.org/wiki/Chuck_Norris

pace!

| Aiicha a răspuns:

Este un actor de filme de actiune si politistewinking

| RealLife a răspuns:

Un tzaran

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chuck norris este actor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chuck norris s-a nascut intr-o casa construita chiar de el.

| AnaigroeG a răspuns:

Actor parca thinking

| ChuckNorris001 a răspuns:

Eu.

| euGEN_8611 a răspuns:

Chuck Norris este cel mai dur om al planetei ^^

Poate fii chiar in spatele tau happy

| raphaeltestoasaninja a răspuns:

El e omul care are grija de ingerul sau pazitor, un cel mai tare actor (din filmul the expandables 2 the booker) si poate face ce vrea ca e mai purtenic decat silvester stalone, van damme si bruce lee