| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Care dintre voi aveti prieteni >imaginari?:hay hay nu va ascundeti

16 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Tocmai vorbeam cu Laur prietenul meu imaginar! Are muschi, e bine facut, inalt, ochii verzi, par brunet! Si nu il dau la nimeni!laughing

Acum pe bune.nu am, si nici nu am avut! Mai bun e un prieten adevarat, real! Nu?happy

| Haydee a răspuns:

Nu, nu am dar cand nu e persoana iubita langa mine imbratisez aerullaughing

| I'm just me a răspuns:

LOLrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor ce intrebare foarte tarebig grin eu nu am.

| CrazyLife a răspuns:

Eu am. Si il cheama Mazarellsmug. Al meu e verde.

| monyk a răspuns:

Am avut cand eram mai micahee hee, acum nu mai am treaba cu prietenii imaginari, o data cu trecerea timpului m-am mai schimbat si sunt putin mai matura, nu mai imi sta gandul la prieteni imaginari pentru ca am destui realihappy.

| betsy a răspuns:

Eu. Il cheama Susan, dar vrea sa i se spuna Alfonso, ii place sa manance cartofi si sa asculte Elvis Presley.winking

| manvswild22 a răspuns:

Chiar exista cineva care are prieteni imaginari? In realitate, nu in desene animate! Poate au doar aia care sunt singuri la parinti si stau toata ziua-n casa. Dupaia isi dau parintii cu pumnii in cap ca de ce vorbeste copilul cu scaunul.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unu' il cheama drop-dead-fred si locuieste sub dulapul vechi cu picioare din living

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am, nu am avut dar curios fac des glume pe seama asta. happy
Poate in subconstient am...hmm happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu 2 prieteni imaginari dar erau cam zgubilitici, faceau mereu scandal, se bateau, trebuia sa chem politia noapte de noapte... ce mai, niste nesuferiti! intr-un final i-am inchis intr-o cutie si se pare ca au scapat... sotul meu imi spune ca aude voci... rolling on the floor rolling on the floor laughing

| alessyca a răspuns:

Eu big grin
e placintica de zmeura si ma indulceste cand sunt suparata

| dya_4589 a răspuns:

Avema cand eram mica laughing

| Sony8998 a răspuns:

Sufar de dubla personalitate. Zilnic pierd cateva minute in fata oglinzii vorbind cu al II lea EU