| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand aveti erectie? laughing Cum va "ascundeti"?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti se pare ca producerea unei erectii in mod instantaneu reprezinta o stare de fapt de natura rusinoasa? De ce ar trebui sa ascunzi asa ceva, un lucru absolut normal de care ar trebui sa fii chiar fericit si magulit ca poate fi macar si observat. big grin

24 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Intru in congelator!

| anonim_4396 explică (pentru maradi3):

Nu incapewinking Hehe

| maradi3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Camera frigorifica atunci! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum adica daca nu te masturbezi nu ai erectie? Din contra, ca esti si mai excitat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te bagi in nisip/apa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O bagi in *, faci o gaura acolo si stai pe burta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

winking Oricand vrei tu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce dragut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mrreow. :* (nu.j ce sa mai zic)

| OMFGConrad a răspuns:

N-o ascund.

| anonim_4396 explică (pentru OMFGConrad):

Si nu zice nimeni nimic? straight face

| OMFGConrad a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine se uită acolo înseamnă că ori nu are ce face ori e interesat.

| anonim_4396 explică (pentru OMFGConrad):

Cand vezi ceva mare si iesit in afara nu are cum sa nu te atraga.

| OMFGConrad a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu tot nu văd o problemă în asta.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ieşit in afara la ce?

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar daca e o chestie normala, unii o iau in ras. De ce? Nu stiu. Tin minte ca prin generala, la ora de sport, ne punea sa facem abdomene pe rand. Si cand trece un coleg si face, ghici ce, o avea sculata si na, cum se uitau toti colegii la el, nu avea cum sa nu iti sara in ochi. Si au inceput toti sa rada el. Inca o data, nu stiu de ce.

Dar culmea e ca fetele o vad ca pe o chestie ciudata. De exemplu, daca un baiat iese cu o fata si nu stiu cum sau cand si incepe erectia, fata observa, no. si atunci ce reactie poate avea? Incepe sa creadaca despre baiatul ala ca se gandeste 24/24 la *** laughing, sau incepe sa rada de el, sau se rusineaza, in foarte putine cazuri sau chiar delor, nu e ceva de genu,, eh. i s-a sculat :/, mare chestie tongue, e ceva normal". Si ca baietii sa scape de reactia celor din jur, se ascund laughing.
Acuma ca sa iti raspund la intrebare. Daca e sa mi se intample asta, eu m-as ascunde prin diferite pozitii sau nu stiu, dar puii mei, suntem in 2017, s-au inventat chilotii rolling on the floor))).

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

S-au inventat, stii ca nu tine, da?!

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa se inventeze si aia de fier atunci laughing. Cum naiba sa nu tina. Inseamna ca eu am doar o rama laughing)))))

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Bine,daca port de aia mai skinny asa, hai, dar tot se vede, daca port de aia normali, mdeah.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Pentru astfel de momente port mereu pantaloni de training fara chiloti.

Răspuns utilizator avertizat
| BebeLungu a răspuns:

Am câte o gaură făcută în pereții camerei și o pitesc în una dintre ele.