| ✿puffa✿ a întrebat:

Care e cea mai dezgustatoare combinatie de mancare, sau asa dupa parerea voastra.am nevoile la un cincurslaughing)la mine ar fi:pepene cu iaurtlaughing)

31 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu fac indigestie de la cornculapte. oh go on Cine stie - cunoaste!winking

| Barajag a răspuns:

Dulceata cu ardei iute si lapte batuthee hee

| AndutzaAndu a răspuns:

Castraveţi muraţi cu frişcă.

| cristi202 a răspuns:

Incearca lapte cu vin. Daca nu e chiar dezgustator cind vei bea, sigur dupa aceea, cind nu te vei mai putea scula de pe toaleta(!happy ), sigur va fi dezgustator!

O alta combinatie fatala e cea ce o folosea un prieten: sandwich cu tot ce se poate: pateu, margarina, ceapa vede, dulceata, fulgi, cocos, etc, etc! Credeam ca glumeste cind spunea ca asa cevba maninca, insa m-am crucit cind am vazut ca chiar minca asa ceva! Eu mi-as varsa matele de la asa ceva.

| Serena1993 a răspuns:

Suc cu piper, sare, ulei si otet (am incercat la banchet laughing)laughing

bunica mea e de la tara si cand a mancat pentru prima data pizza a mancat-o cu paine... oo ce tare a fost. eu cu varamea radeam de ea si. a zis ca totul se mananca cu painerolling on the floorrolling on the floor

| hândel a răspuns:

Răcitură cu gingii de porc şi garnitură de dinţi. Am o rudă care m-a servit cu aşa specialitate, şi mi-a luat ceva timp să depăşesc momentul traumatizant. laughing

| asdffghjjkl a răspuns:

Prune cu laptewinking

| asdffghjjkl a răspuns:

Ciocolata cu margarina

Ciocolata cu castraveti murati laughing

| TheToxicNightmare a răspuns:

Branza cu pepenelaughing

| TheToxicNightmare a răspuns:

Dulceata de muci verzi cu mucirolling on the floor))

| allleeeee a răspuns:

Cola cu sare laughing.(am incercat)
Masline cu ketchup.(si asta am incercatlaughing)

| Octavutzu a răspuns:

Lapte cu Bere laughing

| AnneXp a răspuns:

Pizza cu pasta de dinti pe deasupra si dupa ce mananci aia sa bei un pahar de nestea amestecat cu fanta si amestecat cu cola. O prietena a incercat si a vomitat dupa.:-& laughing

| neUtilizator a răspuns:

Iti spun o combinatie care nu e absolut deloc dezgustatoare, doar suna asa. Credeti-ma, mi s-a parut cea mai mare prostie cand am auzit de ea, dar dupa ce am gustat-o... silly. Credeti-ma pe cuvant ca e cea mai buna combinatie. E delicioasaaaa: Paine cu dulceata si pe deasupra niste smantana...yummy

| neUtilizator a răspuns:

Sor-mea cand era mica incerca tot felul de lucruri ca:

masline cu mustar(cat am mai ras la combinatia astarolling on the floor)

salam de vara cu zaharrolling on the floor

mandarine cu ulei incins(racit):-&

mai sunt si altele...

| kindy => andra a răspuns:

Pufuleti cu pateu

paine cu dulceata si mustar

| DmnProfesoara a răspuns:

Suc cu ciorba laughing

| tania77 a răspuns:

Margarina, cascaval sau branza sarata(feta), dulceata si pepene, toate aceastea asezate pe o felie de paine, grecii chiar mananca asa ceva mie mi-se pare dezgustator.

| Rallu a răspuns:

Frisca cu mustarlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cereale cu bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorba cu napolitanelaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perisoare(de ciorba)cu sos(o combinatie extrem de nereusita), ciorba cu otet(in loc de bors), fasole prajita cu branzarolling on the floor(nu am incercat, dar imi dau seama...), ou prajit cu mustar(nici asta nu am incercat).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suc de grapefruit cu iaurt... si suc de portocale amestecat in budincă tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castraveti cu zahar inmuiati in lapte cu mustar sau cafea cu sare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Painea uda.laughing

| Nik a răspuns:

Lapte in bere cu niste smantana mucegaita

| deniiiii234 a răspuns:

Lapte+cereale+ketchup+ciocolata+patrunjel+curry+bere+cartofi prajiti.

| xxCupcakExx a răspuns:

Hmmthinking chipsuri cu ardei iute si frisca/prajitura cu ceapa si ciocolata:]]

| mihaela_3438 a răspuns:

Carne de miel la cuptor cu banane si bere rolling on the floor

| Miha_5406 a răspuns:

Ciocolata cu mustar love struck