| Roberta114 a întrebat:

Vreau sa va spun pe scurt povestea mea sa imi spuneti parerea voastra.Am fost cu cineva cativa ani, de cateva luni m-a parasit pentru alta care zice el ca e mai buna la pat ca mine dar continua sa vina sa se culce si cu mine, de ce daca ea e mai buna? Si spune ca nu stie de ce cu mine se excita mai tare si se termina mai repede, credeti ca sunt eu de vina? Fac ceva gresit? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Tu chiar nu-ti dai seama ca pentru el nu esti decat o saltea?
Te jigneste, te injoseste, profita de tine si tu mai stai sa te gandesti?
Faci totul gresit, fiindca nu-i normal sa te lasi jignita si calcata in picioare (ca sa nu spun f...) si parasita.
Sa-mi fie cu iertare, nu doresc a jignii, dar sunt suprinsa ca nici macar nu intelegi ca ala te trateaza ca pe o curva ieftina, de care poate profita cand are el chef.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faci ceva gresit, pentru ca ai ajuns un simplu obiect sexual pentru el.

| Roberta114 explică (pentru darrio2007):

Ai dreptate, daca nu era asa ramanea langa mine...

| darrio2007 a răspuns:

P.S. E grea problema cu tine. Ai si copil cu el dar pe tine te preocupă cât se excită el. Nu te preocupă deloc viitorul tău si al copilului.
Scuze dar faci parte din generatia de rahat!

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, intr-adevar gresesti chiar si prin simplul fapt ca accepti situatia in care te complaci si ii oferi in continuare cate o portie de... zdi pa.winking

| Drimmero a răspuns:

Fabulos asa ceva, mai ceva ca fac pe mine de ras, unele sunt atat de retardate...incat o viata de om nu iti e de ajuns ca sa le educi.

| Freya1 a răspuns:

În primul rând nu cred ca ar trebui să te mai întâlnești cu un asemenea om. Dupa ce te-a înșelat si jignit tu te mai vezi si culci cu el? Nu faci bine sincer.
Problema ta nu trebuie să fie daca esti buna la pat sau nu acum, treaba ta ar trebui să fie sa iti vezi de viata si sa treci peste despărțire.

| Roberta114 explică (pentru Freya1):

Ai dreptate, cred ca isi bate joc de mine, ma tine pe loc dar nu pot renunta la el dar trebuie sa imi fac curaj sa o fac. Multu

| Roberta114 explică (pentru Freya1):

Mda. problema e ca nu pot sa nu ma mai vad cu el... am si un copil cu el.

| Freya1 a răspuns (pentru Roberta114):

Păi ce treaba ai tu acolo? De ce nu iei custodia copilului cu domiciliul la tine si el sa il viziteze in functie de cum ii da programul,? Asa cu un drum ceri si pensie alimentară și cand vrea sa isi vada copilul poate sa il imaneze si mama ta sau sa il ia de la tine sa se duca cu el unde are de mers si sa il aduca inapoi.
Dacă tu nu ai vrut sa te desparți de el nu stiu de ce ai mai facut o.Cred oricum ca e alegere proasta sa ai in continuare atâtea apropieri cu el dar e treaba ta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Roberta114):

Ooo, ai si copil cu el! Deja lucrurile se complică. Pensie alimentara si alte alea.

| SG1995 a răspuns:

Da, ești proastă, fată tu nu ai demnitate sau? Ți-a flit pentru un motiv nasol, dar tu încă îl lași să te ftă, eu în locul tău i-aș da tot cu mătura în cam de fiecare dată când se aproprie de ușa mea.

| Crackman a răspuns:

Din moment ce are sa mearga lejer la tine si aia... Normal ca vinde gogosi sa-l lasi mai departe.

Răspuns utilizator avertizat