| Șâret a întrebat:

Care e cea mai scurtă cale de a ajunge cu degetul la creier? Am nevoie de răspuns urgent.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Deschizi borcanul în care-l ţii

| DaVà a răspuns:

Prin cur

| NoChanceForUs a răspuns:

Egiptenii făceau asta cu un pai.Îl băgau pe nas.

| AndutzaAndu a răspuns:

Prin nas.

| DrunkShepp a răspuns:

Ce e ala un creier? e jeleul roz care il avem in nuca de cocos numita cap? e l-am mancat pe al meu acum 5 ani, doar am tras in sus de urechi si s-a deschis! apoi am halit tot ce era acolo pe o lipie mare.

| ZoOzOLe a răspuns:

Depinde cine are creier, si cat de mare este. da cel mai usor este daca bagi degetul in fundulet e cel mai apropriat de creier!

| HuskyBoy99 a răspuns:

Nasul! Prin ureche nu se poate pentru ca iti vei sparge timpanele!