| andutxza a întrebat:

Ma duc la un botez si nu stiu ca sa-mi iau:o rochie scurta de seara moderna sau una clasica si lunga? Si ce sa-mi iau pantofi sau opincute(mai mult)am nevoie de raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Christelle a răspuns:

Parerea mea este sa iti iei rochita scurta. Pentru varsta ta arata mult mai ok. Si de incaltat...merg si pantofii si opincutele, vezi care se asorteaza mai bine. happy

7 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

La biserica ceva decent; la petrecere cum doresti

| andutxza explică:

Rochita e un gri deschis

| Oxanna a răspuns:

Pai eu zic sa-ti iei rochia clasica, si niste platformelove struck avand in vedere ca e destu de cal
si peste o gecuta maro, cu maneci trei/sfert sau un veston cu trasaturi mai masculine.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Tiar sta mai bine cu o rochita pana in genunchi,esti tanara de aia clasicaoh go on,si preferabil ceva confortabil... poate niste opincute, sau pantofi, acum depinde de tine:d

| Claudiu2011 a răspuns:

O rochie scurta si pantofiwinking

| iuliana40 a răspuns:

E cred ca ar trebui sa portiio rochie clasica pana la genunghi si pantofi cu un toc mic sisa se arsorteze cu rochia.
Aaaa si sa ai un decoltem foarte mic si dresuri negre
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Te pup pa

| Adda19 a răspuns:

Pai. Ia-ti rochia scurta. daca se poate cu o culoare gen visiniu. poti sa-ti iei opincute, [ daca dansezi ] iar daca nu, pantofi [ negrii ]. Poti sa iti iei si o geaca neagra sau marowinking si o poseta plic happy