| Baies_Miruna_Andreea_1992 a întrebat:

am nevoie de un răspuns urgent: este grav daca am înghițit un fir de par de pisica? Adica nu sunt sigura ca am inghitit dar vreau sa stiu daca e grav. Am auzit zvonuri ca poti muri daca ajunge la plămâni sau daca il inhalezi pe nas si merge la creier
Va rog ajutați - mă

Răspuns Câştigător
| Mary_Maria_1990 a răspuns:

Poate ajunge in plamani, dar un singur fir de par nu-ti poate face rau...si la creier nu va ajunge asa ca stai calma, totul va fi in ordine

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mori de la un fir de par.
Eu am inghitit destule(am 2 pisici) si traiesc inca

| addyC a răspuns:

Probabil ca n-ai sa patesti nimic.
Daca l-ai inghitit n-are cum sa ajunga la plamani.laughing)))))))

| strangeboy a răspuns:

Uite din cate stiu eu...parintii mei sunt doctori si daca l-ai ingitit se pot face tesuturi in jurul parului, iar apoi ca sa ti-l scoata va trebui sa ti se faca o procedura dureroasa. sfatul meu e sa mergi la un medic sa te consulte, altfel situatia se va inrautati... funda?