| Foxyyyy a întrebat:

Care e cea mai stupida replica de agatat pe care v-a spus-o cineva?

49 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Imi dai numar tau de telefon? Pentru ca eu l-am pierdut pe al meu. ^.^

| Furculingură a răspuns:

Băiat : Dragostea mea pentru tine e ca diareea.
Eu : Cum adică? o.o
Băiat : Adică nu mă pot abţine.

* Chiar dacă a fost spusă în glumă şi sunt sigură că e de undeva de pe Facebook, mergehee hee *

| Nuimicitinumele a răspuns:

Asta nu mi-a fost pusa da a fost folosita de fratime-o.a urmarit o fata pana la baie iar cand a iesit a scos replica: Te-ai **** frumoaso?

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu mi-a pus nimeni o așa întrebare.Nimeni nu mă iubeștesad

| Foxyyyy explică (pentru єχcєєℓ):

Off,mititelu' de tine. sad

| Ashadow a răspuns:

Mi-au spus niste pustoaice de vreo 5-6 ani ca sunt "frumos" smug

| Ashadow a răspuns:

*citeste*
*il apuca durerea de cap*
Cel mai infricosator lucru de acolo e ca tu ai numarul meu de telefon.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

074 bile...

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Atatea ai tu? ciudat, majoritatea baietilor au doar 2.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Da...12 bile și bâta de biliard.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

*mai bine nu-i zic cum am interpretat-o*
Igh...
Las-o balta.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

De fapt, las-o moartă.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

"las-o moarta-n papusoi" voiai sa zici, las ca te stiu eu pe tine, tarane

| suităr a răspuns:

-Auzi,te cheama cumva Google?
-Nu, de ce? O.o
-Ai tot ce caut la o fată.

Un pusti de 10 ani big grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

"Oh, eşti peşti? (adică zodia peşti) Să ştii că tare-mi mai place peştele" faza e că nu sunt peşti.
Şi
"Vi la o sarma?"
Şi
"Am lipici! (el chiar având lipici la el) Dacă îţi lipesc un sărut!"
Toate de la acelaşi tip. Care îmi e prieten.

| Ayako a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Eu sunt peşti...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Ayako):

Nu zi cuiva că eşti zodia asta!

| W3R4 a răspuns:

"Gagico,taică-tu munceşte la zidărie? Că arăţi beton!" -replica unui biet borac de 8 ani-

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

"Dacă ai fi un muc m-aș scobi mereu în nas"
Cu asta te-a cucerit Bless.

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu,că deja a folosit-o Johny Test, e veche! laughing
Pe mine m-a cucerit amuzamentul lui!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Nu știu de ce dar îmi vine să spun acum:
Te pup! Pa, pa!

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Poate că asculţi acum melodia...ori încă eşti supărat pe mine. :'C

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Nu sunt supărat și nici nu ascult melodia aia....eu ascult asta
http://www.youtube.com/watch?v=z6RVGis_wZk

| Fridăm a răspuns:

Asta am citit-o undeva:
-Vrumoaso...ai 206 oase-n corp...nu mai vrei unu?smug

| Foxyyyy explică (pentru Fridăm):

Si care ar fi acela? straight face Pff, ala nu prea le are cu anatomia. Chiar ca asta-i cea mai stupide din cele auzite.

| Fridăm a răspuns (pentru Foxyyyy):

Ăla ce-l au cei de sex masculin şi cele de feminin, nu. Adică ''masculinitatea'', if you know what I mean.

| Foxyyyy explică (pentru Fridăm):

Ala nu are oase, my dear.

| Fridăm a răspuns (pentru Foxyyyy):

Eu ştiu. Cel/cea care a inventat replica nu ştie.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

"Ai mancat cumva ciment? Ca arati asa beton..." Mda, unu de 10 ani a stat prea mult pe facebook, de acolo a invatat-o sigur straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 2 lei, te mariti cu mine? (un drac de 6 ani m-a intrebat asta)

| Foxyyyy explică (pentru anonim_4396):

Cum sa nu accepti asa oferta?! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Stiu, acum regret. Am pierdut un bogatan!

| Furculingură a răspuns (pentru anonim_4396):

" Am atâtea emoţii în faţa ta, încât mi-am uitat replica de agăţat. "

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furculingură):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Uite, am apărut! Mai ai două dorinţe..."

-.-'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am intrebat pe unu : Taicătău ce meserie are?
- Clopotar la biserică
- Adică?
- DJ la mistic club straight face
Ce tată o avea si ala? laughing

| Foxyyyy explică (pentru anonim_4396):

Am zis replica de agatat. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Aa, păi uite aici :
1.
-Vrei să fim împreună?
2. -Vrei să ne ***?
3. -Vrei să fii gajica mea? ( "gajica" e cuvântul magic, nu "gagică"...
4. Eşti simpatică, vrei să fi cu mine?
Cam atat tongue

| Foxyyyy explică (pentru anonim_4396):

Si de ce sunt astea replici stupide de agatat? (a2a e). Tu stii sa citesti? Citeste intrebarea mai bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Uita-te ce m-ai intrebat tu pe mine a 2-a oara laughing Iţi dai seama ce uituc esti?

| Bia001 a răspuns:

,,mama ta te-a facut pe furtuna, ca arati traznet" - mi-a zis un tampit din sccoala

| Foxyyyy explică (pentru Bia001):

Pe asta n-o stiam. laughing

| Snowal15lea a răspuns:

Tatal tau e padurar? Ca atunci cand te vad mi se face butuc. laughing nu mi-a zis nimeni asta dar de șhe nu.

| TomyRO a răspuns:

''Uite ce muschi am. Vrei sa pui mana?''

| Miiku a răspuns:

" Era pe TPU o intrebare care mi-a atras atentia: ' Care e cea mai stupida replica de agatat pe care v-a spus-o cineva? ' si m-am gandit sa vin la tine sa iti zic o replica stupida de agatat ca mai apoi sa te duci sa o scrii la intrebare ca sa iei tu funda. " - doar stateam de vorba cu profa de romana despre dragoste si s-a gandit sa ma agate. laughing

| BornToDie67 a răspuns:

Mda am chiar doua, ai sa razi:"Scuza-ma ai un ceas, ca vreau sa stiu la ce ora m-am indragostit de tine" si" Crezi in dragoste la prima vedere sau trebuie sa trec inca o data prin fata ta " rolling on the floor)))

| Maya355 a răspuns:

Hei! Facem o poza? Vreau sa îi arat poza Mosului ca sa stie ce imi doresc de Craciun!