| Anechitei_Mihail_1999 a întrebat:

Dați-mi o replica de agățat.

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Am fost cu Cayenne-ul la mare, pff, am bagat de 12mil benzina, 240 i-am dat

| Nemessys a răspuns:

Ai cumva o harta ca m-am pierdut in ochii tai.

| MaTeOGG a răspuns:

Data! Iubirea mea pentru time e can diareea! Nu o pot opri!
Ce zici de asta? happy

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun ca nu exista. chestiile astea nu dau roade niciodata

| Kiwibibilă a răspuns (pentru LiquorWitNoJuice):

Ba daaa. Dacă replica e amuzantă și faci fata să râdă ș îi mai și arunci un zâmbet atrăgător chiar merge.
Numai sa nu fie una fumata si stiuta de toata lumea. Sa fie ceva mai dragut si original.

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru Kiwibibilă):

El a cerut o replica de agatat. Daca i-as fi dat una nu ar mai fi fost originala deci nu i-ar fi fost de folos.
Pentru o replica buna trebuie sa cunosti fata in cauza si sa spui ceva ce sa o dea pe EA pe spate. Ce unora le place altora e posibil sa nu... Deci, dupa cum a zis Kiwibibila, fii original =)