| CiocolataCuOreo a întrebat:

Care e ceea mai funny cazatura sau intamplare care vi s-a intamplat vreodata?
Cel mai amuzant raspuns primeste funda! happy

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Eram clasa a 7-a, aveam ora de sport, eu nu aveam sportul la mine, dar tot l-am facut, ne-a pus sa sarim capra, aveam niste raiati, am sarit capra fara probleme, dar la ''aterizare'' s-a auzit un zgomot care m-a facut sa ma uit la pantaloni, cand m-am uitat erau rupti aproape de totrolling on the floor))))))))), am mers acasa cu jumate de pantaloni pe mine, a fost cea mai penibila zi aceea!

5 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Odată, la săniuş am intrat cu sania sub o maşină de poliţie!

| Vlach a răspuns:

Am cazut in urzici,era vara,aveam haine de vara...m-am taiat si la cap atunci,cu un ciob,ceva de genul,am cazut,am dat cu botul de banca,mi-am muscat asa tare limba, invat mi-am rupt si pitin din limba,inca ma mai doare uneori,am traversat strada sa ai dau unui coleg telefonul,sa vorbeasca cu mama, am fost neatent, m-a calcat o bicicleta, am scapat telefonul, si tot nu s-a spart.Cam asta mai tin minte

| CiocolataCuOreo explică:

Si ai patit ceva? rolling on the floor

| ROG a răspuns:

Eu si un grup de copii eram la munte.
Eram cu cortul,undeva intr-o campie,brazdata de un rau,inconjurata de padure.
Raul era in apropiere de drum,dar putin mai jos.
De la drum pana la rau era o panta de ciment.
Tot grupul a vrut sa faca baie in rau.
Ne-am dus la portiunea de rau care era langa drum,ca sa avem acea panta la indemana.
Ne-am dezbracat,si hop! Toti in rau!
Un prieten de-al meu a gasit un capac de la o galeata de branza(din plastic)
M-a intrebat daca am curaj sa ma dau pe el.
Eu i-am acceptat provocarea.
Am luat capacul,m-am urcat pe panta de ciment si mi-am dat drumul.
Am aterizat cu bine in apa.
Am vazut ca imi place,asa ca am mai incercat odata
A doua oara...
M-am impotmolit intr-o denivelare brusca, capacul a ramas acolo, iar eu am luat-o la vale, alunecand pe fund pana jos!
Cand am ajuns in apa si m-am ridicat, mi-am dat seama ca am chilotii rupti si ca m-am julit la poponet!
Restul vacantei si doua saptamani a persistat durerea!

Întrebări recente