| LigiMe99 a întrebat:

Care e cel mai amuzant banc pe care il stiti? Cel mai funny primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Un gropar sapa o groapa intr-un cimitir. Dintr-o alta groapa se ridica un mort si incepe: Buhuhuuu Hihihiiii! la gropar. Groparul: nimic. Si mai tare : BUUUHUUUUHUUUU. Groparul, tot nimic. Mortul se duce la gard si incepe sa se catere, numa numa sa gaseasca pe cineva sa sperie. Vine groparul, ii da cu lopata in cap, il lasa lat.
Groparul: Pai radem, glumim, ne distram, da' nu parasim incinta!

Un cuplu de surdo-muti se casatoresc. Intr-o noapte, s-au gandit ca nu pot sa comunice noaptea pe intuneric. Isi vorbesc prin semne:
Ion: Mai Marie, noi ce facem noaptea daca vreo sa facem sex, cum ne spunem unul celuilalt?
Marie: Ioane, daca vrei s-o faci, imi pui mana pe sanul drept, daca nu vrei, imi pui mana pe sanul stang.
Ion: Bine Marie! Si daca vrei sa facem sex, imi strangi o data penisul. Daca nu vrei, imi freci penisul de 250 ori, da repede repede!

1 răspuns:
| Nede a răspuns:

Ion si maria stateau in pat.ion are nevoie la baie si iese afara.cand se intoarce are pantalonii uzi.Maria intreabatongueloaua afara Ioane? Ion:Nu Marie, bate vantu'! rolling on the floor

O fantoma intreaba alta fantoma:Tu crezi in oameni?

Care este cel mai activ organ al barbatului atunci cand se masturbeaza? R:Urechea pentru a nu fi surprins