| mishulik19919 a întrebat:

Vi s-a intamplat o data o intamplare funny povestiti-mi o intamplare funny care vi s-a intamplat

Răspuns Câştigător
| Ţepeşu a răspuns:

Cand un coleg a tras o basina in ora de chimie... la lectia cu hidrogenul si profa vorbea de "eliberare de gaze" si atunci s-a intamplat nenorocirea.
Cu skate-u cand faceam un truc sa ma dau pe balustrada, s-a rupt placa si am cazut cu **** fix in bara.
Cand unchiul meu mi-a dat jos pantalonii in public si vrand, nevrand mi-a dat jos si chilotii si mi s-au vazut toate...
Cand am spart olita de noapte a lu varu-meo

| Autumnfeelings a răspuns (pentru Ţepeşu):

Nu ai fost un copil prea cuminte...

| Ţepeşu a răspuns (pentru Autumnfeelings):

Bad boys, bad boys, watcha gonna do? wathca gonna do when they come fo u?

6 răspunsuri:
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Si daca nu vreau ?

| CautNume a răspuns:

Sa citesc intrebarea ta "funny"

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Nu credeam că poate cineva să bage de două ori cuvântul 'funny' în aceeaşi propoziţie.straight face

| Autumnfeelings a răspuns:

Am o mie dar sa iti spu cateva:

1)La bio cand profa ne-a intrebat ce tipuri de plante stim si eu am zis plante penale.
2)Sau cand eram in sat si am mers cu parintii la padure. Acolo era un fel de vale, dar fara apa.Coboram noi incet pana cand cobaor si eu.Tot ce tin minte ca am calcat am alunecat si dupa m-am trezit jos, dupa o curse de invarteli foarte bune.
3)Eram la botez la doua dupa-masa.Si mi-a cazut ceva in cap.eu m-am plimbat mult si bine pana parintii o vazut ce am in cap.Na si coafura distruse, noroc ca parintii mei au observat, ca daca observa cineva...
4)La mine in casa si avem un covor mai mic.am calcat pe el si am alungat, asa tare am picat.