| al9264 a întrebat:

Care e cel mai facut din lemn obiect avut?

Răspuns Câştigător
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Din lemn făcut scaun cel mai obiect e.

12 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Frigiderul

| MskDesign a răspuns:

Probabil capul tau.

| doreal a răspuns (pentru MskDesign):

Mi-ai furat raspunsul -_-. HOTULE!

| MskDesign a răspuns (pentru doreal):

Doar spun ce gandesc!

| doreal a răspuns (pentru MskDesign):

laughing

| MskDesign a răspuns (pentru doreal):

Nu ca doar am spus ceea ce gandesc, dar cu siguranta, adminii imi vor sterge raspunsurile la aceasta intrebare.

| doreal a răspuns (pentru MskDesign):

Mie imi place cum gandesti. Ti-am vazut raspunsurile de pe TPU si ai un BIG like de la mine happy.

| MskDesign a răspuns (pentru doreal):

Nu trebui sa-mi aduci aminte de like-uri, caci deja imi aduci aminte de facebook si imi vine sa dau cu Mark Zuckerberg de pamant, pentru o alta mare prostie pe care a putut sa o creeze pentru umanitate.

| doreal a răspuns (pentru MskDesign):

Urasc facebook laughing, nici poza de profil nu am. Doar cateva poze puse de rudele mele, pff... fara voia mea, dar ma rog.

| MskDesign a răspuns (pentru doreal):

Este singura platforma de socializare pe care intru, asta pentru ca sunt roman si sunt de prea mult timp in strainatate.Nu intru aici ca sa ma iau de utilizatori, dar nici nu pot accepta astfel de idiotenii.

| TiberiuFasole a răspuns:

Lemnul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Micul de jun