| Parisblue a întrebat:

Am de facut pentru scoala un obiect confectionat din lemn...nu am nici`o idee. ce as putea fc da sa nu fie ff greu!
mersi :*. dau si funda:p

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ciopleşte un dildowinking

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! o corabie mica, o pausca e ft usor o cruce din lem legi 2 lemne una de alt si gata un pix o piatra o farfurile cumperi un asi zici ca ai fkto tu laughingmulte chesti ai putea

| shadovv a răspuns:

Incearca o barca. E destul de simplu. Ar mai fi o veioza da asta e mai grea de facut.

| madalicious a răspuns:

Ceva usor : Masuta cu scaunele.

mira
| mira a răspuns:

Cumpara o lingura de lemn si picteaz-o.

| lays a răspuns:

Fa o casuta in miniatura.nu iti ia mult timp si atragi si atentia.sigur ceilalti vor veni cu idei mai simple.iei 9 placute de dimensiuni diferite.sa fie un placaj subtire, care merge taiat, pui peretii, acoperisul in forma de piramida.ma rog, mai intai decupezi usa si ferestrele. dai cu tempera acoperisul, la geam poti sa pui un pic de material.ca niste perdelute.eu faceam asta din plcitiseala cand eram mik si stateam la curte.tot ce gaseam pe acolo transformam in casute.big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu traforaj; un calut. o masina...

| alexa007 a răspuns:

Poti incerca sa faci ceva gen omulet