| Criiiiiiiis a întrebat:

Care e diferenta dintr`o caramida si o fata?
Funda pentru cel mai explicit raspuns laughing.

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Pai 1 caramina o arzi o data pe cand o fata o arzi de mai multe ori :-p.2 caramida o dai din mana in mana pe cand pe fata nu o daiwinking.

9 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Nu exista diferente. ambele pot fi zidite (vezi Ana a lui Manole)

| Musique a răspuns:

1)ma insulti no talking
2)o caramida nu are sentimente,nu poate iubi cu adevarat, pe cand o fata-este unul dintre roadele cele mai mari ale Lui Dumnezeu-si ea poate darui si simti dragostea adevarata.O caramida sta "pe un gard" si priveste cum fata cea adevarata iubeste, daruieste dragostea ei cuiva happy
3) pentru ca tot suntel la T/A -caramida nu insala,pe cand fata pote sa urasca, dar si sa ierte happy
eeh ce zici, merit funda?hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Criiiiiiiis explică:

Nop`
Mai incercati`laughing

| MikiPiki a răspuns:

Caramida nu are gaura decat daca ii faci dar asta inseamna sa o strici

| Quest a răspuns:

Eu stiu care-i asemanarea!

| AnaEindragostita a răspuns:

Fata se misca si caramida nu tu care erai baiat puteai sa stii asta

| GeoXD a răspuns:

Cărămidă,cărămidă,E DISTRACTIV!
cântecul ăla e doar despre cărămizi. dacă înlocuieşti Cărămidă cu fată nu mai suna aşa de bine cântecul.
Bine.sunt unele diferenţe mai aiurea între cărămidă si fată, dar mă abţin, doar...şi eu sunt fată.

| Ecstasy_4276 a răspuns:

Fata cere flori, cere iubire cele multe pentru "servicii"
Caramida nu cere nimic si cu o gauara in ea faci minuni laughing)