| Seducatorul a întrebat:

Care e moneda nationala a Botswanei? Dau la schimb pe Euro!

11 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Alba Neagra

| ??c??? a răspuns:

Nevăstuica.

| Speed99 a răspuns (pentru ??c???):

Phoai... a treia oara cand imi iei vorba din gura.

| ??c??? a răspuns (pentru Speed99):

Nice Speeduliniirolling on the floor

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Credeam că sunt singura care ştie care este bacnota acelei ţări laughing
Mereu îmi imaginam că vine unul dinăla în Românica noastră şi întreabă vânzătoarea la mazin: "Pot plăti cu ****?"

| Fridăm a răspuns:

Nu'mi dau Euro-ii pe insulta aia.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

**** e moneda. Si valoreaza o **** 10 euroi d-aia shukari.

| Seducatorul explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Pai am si eu o moneda Botswanei, nu o vrei tu? O dau cu imprumutrolling on the floor

| Seducatorul explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Eu cred ca era o afacere buna:I Totusi euro sa depreciat in raport cu ****

| товарищ a răspuns:

Moneda e ****. Nu credeam ca voi zice asta vreodata.,, Schimb la colt de strada ****! Euro pentru ****! Vind etnobo*anice cu Euro la schimb de ****! '' Asta vei auzi in Botswana pentru ca acolo sunt numai negrii. ( Sunt rasista ).