| WhatMeanLove a întrebat:

Care e pe primul loc? Frumusetea sau inteligenta?

28 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Nici frumusețea, nici inteligența.Banii!

| PotcaPădurii a răspuns:

Pe primul loc e Moartea.Singurul lucru misterios. Singurul lucru interesant. Singurul lucru care nu are un raspuns pentru De ce? Moartea e captivanta si sangeroasa. Moartea reprezinta preludiul pentru necrofili. Moartea e frumoasa, doar cand nu aduce suferinta. In rest e sadica si poate sexy. Moartea e inteligenta atunci cand e pusa inj aplicare intr-o crima ingenioasa, gen Zece negri mititei de Agatha Christie. Moartea combina deci cee doua elemente intr-un lucru morbid, care este totusi o opera de arta. Moartea e un vis. Iar visele sunt imaginatie pura. Moartea e o piatra de mormant sculptata intr-un mod deosebit iar pe ea sunt asezate cele mai ingenioase fraze. Si iata un micut adevar: Intr-o zi vei muri.

| Trinitas a răspuns:

Sexul. Every fuking time.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Marş de la T/A!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| ShimmEr a răspuns:

La tine? Prostia.

| WhatMeanLove explică (pentru ShimmEr):

*se uita si incepe sa rada*
Culmea oamenilor:au inceput sa se dea mari!

| ShimmEr a răspuns (pentru WhatMeanLove):

De fapt, nu ma dau mare, are rost pana la urma? E un site, so...-.-

| HepiBăluns a răspuns:

Dupa poza ta de la avatar, tu alegi `frumusetea`.

| WhatMeanLove explică (pentru HepiBăluns):

De fapt pentru mine e mai importanta inteligenta! Sunt prima din clasa!

| NothingToEat a răspuns:

Daca esti frumoasa si proasta nu-i bine daca esti urata si desteapta tot nu-i bine ...niciuna

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Copila, vad ca ai mancarimi la gaura. taci dracul

| ihelpedyou a răspuns:

Inteligenta... ca daca esti inteligent poti face multi bani si iti faci diverse tratamente si uite ce frumos esti...
I hope ihelpedyou

| MissLoca a răspuns:

Nu te-ai saturat sa pui atatea intrebari fara rost? Tu nu vezi ce categorie e asta?
Daca nu stii cum sa te bagi in seama mai bine taci dracu' waiting

| WhatMeanLove explică (pentru MissLoca):

Is atatia oameni care au pus intrebari aici faras sens si ti-ai gasit sa te legi de mine? Du-te undeva cu parerile tale! Chiar nu ma intereseaza ca te dai mare pe aici!

| MissLoca a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Uite vezi. te si dai de gol straight face Daca tot esti asa inteligenta si ai vazut treaba asta, de ce ai mai pus si tu intrebari stupide?
Te compatimesc. straight face

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Adica sunt atat de multi oameni prosti care pun intrebari aici fara sens si ce zici?"hai sa ma alatur si eu printre oamenii astia".de ce sa fie doar ei prosti? cum `reaq`.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WhatMeanLove):

De fapt, ne legam de toti...in cele mai crude moduri.Pe tine te-am luat asaaaa ca pentru inceput.Desi mi se par intrebari interesante, gresesti categoria.

| MissLoca a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Uite unde era desteapta. ^_^

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Si crezi ca pe ei nu i-am jetit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

True story!

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru MissLoca):

Off,eu si istetimea mealaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*sterge vreo 20 de randuri de pure poetry bine gandite*
*plange*
*rescrie in mare parte aceeasi idee dar mai pe scurt*
Inteligenta of course...dar, ei bine, trebuie sa te ocupi si de tine.
Dar in ziua de azi nu vad fete care sa le aiba pe ambele doar pentru ca:renunta la invatat si alte cele care le dezvolta intelectul ca sa se faca prea frumoase si prea machiate ca atunci cand te intalnesti cu ele sa zici:Hei, vezi ca ai o față pe machiaj!
Frumoasa si desteapta=fata visurilor
A da si fiti naturale... DAAAAAAAAAR WTF? This is T/A Girl! Go to Adolescenti!

| WhatMeanLove explică (pentru anonim_4396):

@Microfonfu ai mare dreptate! Iar in legatura cu categoria, asta e mai vizitata!

| PotcaPădurii a răspuns (pentru anonim_4396):

1. De ce ai sters randurile de pure poetry? crying Vroiam sa citesc ceva interesant...
2.Ai uitat de categoria a doua de fete, care le doare in cot de aspectul fizic si pe care le intereseaza doar inteligenta...

| NikolasXD a răspuns:

Inteligenta