| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Care este personajul vostru preferat de desene animate? Cum il descrieti? Cel mai frumos raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Candace [aşa cred că se scrie] din Phineas şi Ferb. Îmi place de ea fiind că este nebună după pârâtul fraţilor ei. Şi ămi mai place la ea că se poartă foarte ciuidat în preajma prietenumui ei, nu mai stiu cum îl cheama. :]] Însă este amuzant cum de fiecare dată ratează ocazia să-şi pârască fraţi. kiss*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cuvintele sunt de prisos... Tom și Jerry.
Pa, pa.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Cece din serialul Totul pentru dans. Îmi place de ea fiind că este glumeaţă, şi eset prietenă mai cu toţi, înafară de Ghunter şi Tinca.Îmi mai place de ea fiind că se pricepe la dansat. Dar îmi place şi părul ei.winking

| MaryaSiAtÂt explică (pentru χZαнαяєℓ):

Hey! Foarte frumos ce ai spus, dar am intrebat de desene animate! big grin

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru MaryaSiAtÂt):

Scuze !

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Hiu. Asta a fost bine :d. Mulţumesc!

| MaryaSiAtÂt explică (pentru χZαнαяєℓ):

N`ai pentru ce! Multumesc eu!