| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Care este personajul vostru preferat de desene animate? De ce? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Kiryu Zero(Vampire Knight, anime): Imi place foarte mult cum aratabig grin.Ca personaj,mi-a placut sau mai bine zis m-a impresionat poveste lui de viata,de la un om normal sa ajungi un vampir insetat de sange,iar inainte sa devi vampir, sa fi vanator de vampiri.e cam ciudat, dar interesant.Ma uimeste cat de mult o iubeste pe Yuuki,sora lui vitrega.
Scooby-Doo: Imi place fooooooarte mult catelul asta,pentru. ca,in primul rand,vorbeste!laughingE un caine dragalas,se descurca bine in situatile grele si stie sa se deghizeze.
Konan(Akatsuki, Naruto):Mi se pare o fata interesanta, si foarte rezistaneta.Traieste intre baietilaughingImi place si la ea,cum arata, imi place ca lupta cu hartia, sa ma exprim asa.Adica...cred ca intelegi...
Pain(Nagato,Akatsuki, Naruto): Si la el, m-a impresionat povestea.Nu e usor sa asisti la moartea parintilor tai si sa poti trai cu gandul.imi plac "piercurile" lui.imi place cam tot!
Cam astea ar fi! Sper ca ti-au fost de folos!happy

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Vegeta,seria Dragon Ball

| DeadSpace a răspuns:

Jerry.
Pentru ca el este mai vioi, el este jucaus si este descurcaret si destept. Si imi plac mai mult cele noii(Desene cu Tom Si Jarry)

| Fallen31 a răspuns:

Din cele japoneze, Naruto.
Iar din ce vedem pe la TV, cred ca a fost batman.
Vreau sa mai vad raspunsuri.