| Mara_4803 a întrebat:

Care e sarbatoarea voastra preferata? a mea e Craciunul

Răspuns Câştigător
| geoolina a răspuns:

Craciunul si ziua mea big grin

11 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Ziua mea de nastere. De ce? Ca ii scol pe ai mei la 7 dimineata si ma pupa si ei somnorosi. rolling on the floor
Bine, bine. Lasand gluma la o parte, sarbatoarea mea preferata e Craciunul; deoarece e ziua mea de nume [Cristi/Cristina]; ador admosfera aia faina love struck.

| Gentiana a răspuns:

A mea e vacanta.

| Minty a răspuns:

Valentine's day!

| madalicious a răspuns:

SArbatoarea mea preferata? big grin

E Pastele Cailor! love struck

| SuperMagicSmile a răspuns:

Vacanta, in care ii sarbatorim pe Sfanta Lene si Cuviosul Somn

| Drums a răspuns:

Sarbatoarea mea preferata e atunci cand nu se cearta ai mei(adica cand nu bea tata)sadsadsadsad
ma rog imi place pastele si creciunulwinking

| Klara a răspuns:

Pentru mine orice zi (de salariu) e o sarbatoare smug

| darrio2007 a răspuns:

Idem.

| rex_2081 a răspuns:

Imi plac foarte mult iepurasii asa ca mie imi place mai mult PASTELE

| IoanaSorina a răspuns:

Craciunul; x

| robilau a răspuns:

Sarbătoarea mea preferata este craciunul