| anonim_4396 a întrebat:

Din toate sarbatorile care este sarbatoarea voastra preferata? happy

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Craciunul este sarbtoarea mea preferata.Si nu pentru cadouri(bine as fii prea ipocrita sa zic ca nu vreau cadouri) dar cel mai mult imi place ca de Craciun casa mea e plina de lume, stau impreuna cu familia si nu stiu, parca e alta atmosfera.Si imi place la nebunie sa impodobesc bradul

5 răspunsuri:
| anisoara96 a răspuns:

Craciunul!

| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Mie cel mai mult imi place Craciunul.Pentru ca atunci s-a nascut Domnul Iisus Hristos.

| Mimi58 a răspuns:

Craciunul, parerea mea.big grin