| naveta a întrebat:

Care este sarbatoarea voastra preferata? A mea craciunul.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si a mea

| pwp a răspuns:

Craciunul bineinteles.
Ador tot ce tine de iarna, mai ales sarbatorile :*

| positivity a răspuns:

Ciudat, şi a mea tot Crăciunul este!

| ComatoseWine a răspuns:

Fiecare zi\dancing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ziua de nastere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o ''sarbatoare'' preferata. Insa, daca ar fi sa aleg, ar fi Sfantul Dumitru. De ce? Din 2 motive. 1. Este ziua mea de nastere, si am cate dulciuri vreau eu. 2. Este pe 26 octombrie, iar toamna este anotimpul meu preferat.

| Resurrection a răspuns:

Craciunul pe departebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| xFakeSmilex a răspuns:

Craciunul. Este sarbatoarea mea preferata pentru ca sarbatorim nasterea lui Iisus Hristos dar si pentru ca imi place sa ascult colinde, sa primesc colindatori si sa impodobesc bradul alaturi de familie.

| deepinlovewithyou a răspuns:

Craciunul, deoarece il sarbatoresc in fiecare an in familie. Cel mai frumos lucru. happy

| QuaresmaRicardo a răspuns:

A mea ignatul, ador cand vad ca multi porci sufera pentru ca pe mine multi porci m-au facut sa sufar. vedeaiasi morti pe toti scuza-ma ca reactionez asa dar... asa e si noi fetele, punem foarte mult suflet.

| TPU2000 a răspuns:

Craciunul,deoarece e sarbatoare sufletului.Te reunesti cu familia, rude si prietenei.Iti ceri iertare celor ce ai facut greseli fata de ei si ai un ospat pe cinste plus sanius! Funda? Sarbatori fericitee|!

| UrsuletssDePlus a răspuns:

Si a mea la fel pentru ca de Craciun este si ziua mea happy

| Tudorache_Teodora_1995 a răspuns:

Craciunul

| mdr0099 a răspuns:

Craciunul, evident