| cățelușa56 a întrebat:

Care este animalutul tau de plus preferat? Iai dat nume? Care e numele lui? A mea e o pisica pufoasa si alba [nare nume]

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pralină a răspuns:

Eu am o veverita(dea lungul anilor a ramas fara par prea mult pe coada)o cheama Cicytonguece aveam 4 ani!

| Serena1993 a răspuns:

Pai am mai multelaughing
o pisica alba pe nume:pufulicihee hee
o alta pisica cu dungi:kitty
un ursulet maro pe nume:teddy
si multe alte plusurihee hee

| Deea03 a răspuns:

Eu am un catelus mic si dragut pe nume mhn24 :X:X

| Deea03 a răspuns:

@mhn24 Nu esti nici manelist nici cocalar laughing

| Psihiatra a răspuns:

Am un ursulet de la balsamul de rufe Cocolino.Il cheama Cocolino tongue

| midnight a răspuns:

Si eu am o pisica. e tarcata cu ochii verzi. e foarte pufoasa! si o cheama Mitzi

| Christinna a răspuns:

Pai nici eu nu stiu ce e sigur da are cap de bufnita si corpu verde, l-am primit de la un coleg. si numele lui este castravecior laughing)

| Melisa_9810 a răspuns:

Eu am un mic castor, il cheama Crenguta si l-am primit in ziua nasterii mele. Tin mult la el.Si inca miroase frumos si este pufos.