| Livika12 a întrebat:

Am o noua pisicuta ....alba shi tare pufoasa...Ce nume i-as putea da?

Răspuns Câştigător
| unknown95007 a răspuns:

Pufy sau Cherrie sau Blue big grin

10 răspunsuri:
| DdDdde a răspuns:

Pufosenia, Miti, Clopotica, Daisy, Cuttie, Mufy happy

| OnuOnulică a răspuns:

Nume de pisici cu litera A:

Adira, Ada, Aristonis, Aarony, Abot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Aidam, Adams, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Anil, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat,Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslian, Atlantis, Atlas, Augustus.

Nume de pisici cu litera B:

Buko, Bibi, Bunny, Baner, Barker, Baron, Bary, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingy, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojangles, Bondy

Nume de pisici cu litera C:

Cicero, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Caspers, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chebacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Colies, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de pisici cu litera D:

Dora, Dino, Dinos, Davinci, Doly, Dale, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo, Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson, Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude

Nume de pisici cu litera E:

Eliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmundis, Edward, Ego, Einstein, Elf, Elia, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett, Elis

Nume de pisici cu litera F:

Funny, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier, Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de pisici cu litera G:

Gico, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Gupy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Globlin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Gofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru, Gusy, Gussie, Gordo

Nume de pisici cu litera H:

Hapy, Hasser, Harpo, Hansome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hipo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de pisici cu litera J:

Jade, Jely, Jean, Jack, Joy, Jade, Jacpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jonis

Nume de pisici cu litera K:

Kidy, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de pisici cu litera L:

Loris, Laker, Levi, Lexis, Ladie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de pisici cu litera M:

Madu, Magie, Mambo, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Moris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de pisici cu litera N:

Napy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de pisici cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Oto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de pisici cu litera P:

Pity, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de pisici cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rexy, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, Rintintin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de pisici cu litera S:

Shoter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scoty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Serge, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de pisici cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de pisici cu litera W:

Waldo, Wily, Wags, Walace, Wallter, Warior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un nume mai aiurea dar ar trebui sa il pui, Albinutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeti.

| ingerinaripat a răspuns:

Pune-i numele Pitzi =D

| AlinutZzZ a răspuns:

Uita-te ce face ea des, o prostiuta ex:
Picurici (fiindca a darmat apa exemplu nu stiu)

| ionutzzC a răspuns:

Fluffy

| Singlewolf a răspuns:

POLAR...e potrivit...