| thegreatgatsby a întrebat:

Care este cea mai faimoasă persoană din lume?

Răspuns Câştigător
| princessOfcaraibe a răspuns:

Santa claus laughing

33 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ba nu pot sa cred...ati uitat de fernando ma!

| Bastet a răspuns:

@HarryPotter

exista vreo melodie cu numele tau? gen:iced earth-dracula,
gorillaz-dracula, dracula by Wojciech Kilar, andra feat. simplu-dracula, my love?

Asa credeam(stiam) si eu... rolling eyes

| Bastet a răspuns:

@HarryPotter

wikipedia? rolling eyes...si mai ziceai ca esti fan Harry Potter...

| Pralină a răspuns:

Michel Jackson?

| Aero a răspuns:

Eu, evident. Trebuie sa fii surd sau sa fi locuit intr-o pestera ca sa nu fi auzit pana acum de numele meu!
Sunt mai faimos ca Pinocchio, Tom&Jerry, James Bond, Ronaldinho, Messi, presedintele SUA, presedintele Romaniei, Mos Craciun, Iisus Hristos etc.

| Aero a răspuns:

Bastet, nu stiu daca ma iei la misto sau vorbesti serios, dar exista prea multe incat nu pot sa le enumar decat daca dau copy-paste Wikipedia.
In caz ca nu stiai, datorita mie s-a inventat un nou subgen al rock-ului: Wizard rock. Data viitoare sa te chinui mai mult cand vrei sa ma dai gata cu vreo replica!

| Aero a răspuns:

@LucifersAngel, altceva n-ai de facut? Niste teme de vacanta?

| pwp a răspuns:

Cred ca michael jakson

[pana si mamaia de la tara a auzit de el rolling on the floor]

| Dumnezău a răspuns:

Un sondaj zicea ca Manny Pacquiao, boxerul filipinez, dar nu cred. Obama sau Lady Gaga...sau Ciprian din Piatra Neamt laughing

| PiluLă a răspuns:

Roxy Manelistalaughing)))

| Betty a răspuns:

Din muzica
Madonna
Celine Dion
Mariah Carey
Elvis Presley
Michael Jackson
The Beatles
si de ce sa uitam si de romanii nostri
Vlad Tepes deca vrei, de fapt Dracula
Nadia Comaneci
doi romani pe care orice strain ii cunoaste
si din alte categorii...
Adolf Hitler
Napoleon
Cleopatra
Cristofor Columb
Stan si Bran
Lady Diana
William Shakespeare
Leonardo da Vinci
Pitagora
Albert Einstein
Alfred Nobel
Papa
uite aici oameni faimosi...si tu spui de miley sau biber? :O si multi altii a caror nume atunci cand il pronunti toti din jurul tau isi intorc capul si isi amintesc cine e si carui lucru i se datoreaza celebritatea.mai erau atatia doar ca de acestia a auzit cu siguranta ORICE om...

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Justin Bieber, pana si batranii si copii mici vorbesc despre el pe strada rolling on the floor.

| ExpertInMuzica a răspuns:

In general nu stiu.
Cred ca Justin Bieber. Are 425 de milioane de vizulozari la piesa Baby.
Si cel care nu mai traieste este Michael JAckson.

| ExpertInMuzica a răspuns:

Nici nu trebuie.laughing

| AlcoholicSmile a răspuns:

Michael Jackson:X

| Eu_7853 a răspuns:

Pentru mine: EU

Răspuns utilizator avertizat
| Mary Marry a răspuns:

Pai toti suntem frumosi in felul nostru.Nimeni nu e urat. Dar acum dupa parerea mea ca femeie cea mai frumoasa femeie este Aishwarya Ray, adica sa recunoastem este superba! As da orice sa arat ca ea.Si ca barbat as spune cine da Ma luati la mist pentru ca sunt fan.sau hai ca spun Michael Jackson. Da stiu acum superficialii vor zice ca e urat, dar pentru mine e cel
Mai frumos, fizic ca si sufleteste cel mai mult, plus talentul sau enorm care il face. Asta e parerea mea.Acum hai cu stupid pe mine.Si am spus toti suntem frumosi in felul nostru.

| thegreatgatsby explică:

@ExpertInMuzica Imi place cum gandesti, dar nu iti dau tie fundita laughing

| thegreatgatsby explică:

@andryscumpy2000 Nu...

| thegreatgatsby explică:

@Bitzylove struck Corect.

@LolaKissTheGirlwinking

| Tasya05 a răspuns:

Poi eu cred ca Justin Bieber este cea mai faimoasa persona din lume. doarece are 526, 881, 652 de vizionalizarii pe youtube la celebra melodie,, Baby'' are miliarde de fane nebune. etc.

| androne30 a răspuns:

Barack obama... fundita?

| CamAnonim a răspuns:

Poi eu cred ca toti il stiu pe Mchael Jackon dar si pe Mos Craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obama?

| ClaraConstiantin a răspuns:

Michael Jeackson si Bill Gates, cred...

| diana07 a răspuns:

Lady gaga ...cred big grin

| ItDoesntMatter a răspuns:

Cred ca lady gaga... a zis la tv intr-o zi ca are peste un miliard de vizualizari pe youtube...la toate vid-urile big grin