| KamaSutra a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire pe care o aveti din copilarie?happy De ce?happyhappyhappyhappy

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La multi nu exista momente mai frumoase in viata. Asa ca a mea a fost foarte frumoasa. Altii n-au avut sansa mea.

| Doub a răspuns:

Cand am dat cu capul de birou.blushing

| KillMePlease a răspuns:

Nu stiu....Probabil din toata copilaria mea exista vreo amintire cat de cat frumoasa, pacat ca nu mi-o amintesc

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... thinking Nu am una. Nu am avut o copilărie uimitoare. A fost mai mult o copilărie cam trista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când am ajuns faraon.

Răspuns utilizator avertizat