| tl34 a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru de vi s-a intamplat cand erati pe strada? Eu mergeam si din greseala am dat cu picioru intr-o fata de era in spatele meu si a cazut pe jos!

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mamă,da ce amuzant e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai amuzant lucru care mi s-a intamplat pe strada a fost cand eram pe trotuar cu verisoara mea, iar ea dorind sa salute o colega aflata pe partea opusa a dat cu capul intr-un stalp`; D`Mai era cum mai era dar si-a spart si ochelarii/.

| ILoveTacos a răspuns:

Mergeam intr-o zi linistita pe strada si ma uitam la cea mai frumoasa pereche de papuci dintr-o vitrina cand, deodata, a dat o persoana cu piciorul in mine, de am cazut pe jos.

| dragoilidia a răspuns:

Prietena mea era pe strada si alerga cand a dat cu capul de stalp si a sarutat stalmpul.

| GOLD99 a răspuns:

A fost amuzant cand niste colegi de ai mei se jucau fotbal pe strada si un coleg a tras un sut inalt iar mingea a cazut in cap la un bosorog care sa clatinat putin si a cazut.