| BadPikaPika a întrebat:

Care este cel mai dulce fruct din lume? Funda, nu stiu sigur daca dau! tongue

21 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Dacă vei căuta în dex "cel mai dulce fruct din lume", mă vei găsi pe mine acoloo

| Doub a răspuns:

Ceapa.

| AirănMeidăn a răspuns:

Eu. Nu era clar?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Asa este. Tocmai de asta trebuie sa te musc din profunzime, cat inca esti proaspata.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

"Eat me out"

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Sigur, adica e ceva sa ma energizezi. Esti cumva concentrata? Sa-ti extrag esenta pentru distilare? rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Sunt concentrata la tine, mrr

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Cum era aia? "Esti asa de prost incat ai stat ore insir cu privirea intr-o sticla de suc doar pentru ca scria pe ambalaj concentrat"?

DUpa ce iti extrag esenta, voi fi diluantul tau. VOi prepara chiar si o bautura, fara antioxidanti, adica aurul nu ar face asta niciodata, nu? Coloranti numai este nevoie, caci e de ajuns si cel rosu, pe care-l mai secreti spontan. In ritmul asta, va fi o afacere de succes pe mapamond, mai ceva numarul de bilete vandute la Tommorrow Land 2015.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ma dezgusti, vrei doar sa ma exploatezi.

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Pe baza carui decret? Nu. sunt doar un muscator, nu profitor.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Pe baza faptului ca vrei sa dezvolti o afacere pe seama mea. Am observat pasiunea cu care vorbeai despre proiectul tau, credeai ca nu o sa-mi dau seama ca asta iti ocupa cea mai mare parte din ganduri?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Pasiunea nu era proiectul, ci elementul.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ce-ti mai place sa te joci cu cuvintele, nebunaticule
Bine, cred ca am dus sarcasmul putin cam prea la extrem, tu nu crezi asta?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Cum am mai spus si ieri. daca suntem extremi, atunci musai sa ne inmultim.
"nebunaticule" rolling on the floor)) Asist cumva la o noua pelicula The Fault in our Stars?

Eu cred doar ca si acest utilizator ce a emis intrebarea ne lasa sa ne facem de cap ( pana terminam cu coada).

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Eventual ai dreptate. Doar eventual.

| Mayar a răspuns:

Ala pe care pui fructoza.

| VibeTrix a răspuns:

Grefa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afinele...iubesc afinele...afineeeeee!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata am pus zahar in loc de sare in saramura.A fost dulce.

| CălinPL a răspuns:

Capsuna sau lamaia (aia e foarte dulce incearca sa musti sa vezi )

| laurthelegend a răspuns:

Capsunicile!