| ionelupsky a întrebat:

Care este cel mai haios, dar chiar cel mai tare banc pe care l-ati auzit vreodata?

Răspuns Câştigător
| 567 a răspuns:

Moare un gamer si ajunge in iad, dupa o saptamana suna dracu la dumnezeu si spune :
Ba de ce l-ai trimis pe asta aici! Mi-a distrus toate cazanele mi-a omorat toti dracii si in continuare striga unde este calea spre nivelul 2

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

N-am auzit niciodată bancurile de pești, doar le-am văzut.

| єχcєєℓ a răspuns:

Știi bancul cu Băsescu?
Bă se scumpesc toate
Știi bancul cu guma?
Șterge-o!

| ww2Totenkopf a răspuns:

Merge Bula pe strada si vede un copil care era cat pe ce sa fie calcat de un tren. Bula il salveaza si il intreaba:
Bula-Cum te cheama copile?
Copilu`-Adolf Hitler.

| Neverwas a răspuns:

Manelele sunt o forma de arta!
laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing
Epic! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta:.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este diferenta dintre o inmormantare ruseasca si o nunta ruseasca?
la inmormantare e cu un betiv mai putin!

| HaLoGeNNN a răspuns:

A fost odata...Si apoi a facut-o! Sfarsit!

| teateutza a răspuns:

Cel mai tare banc pe care l-am auzit eu: hmmm a venit o prietena si mi-a soptit la ureche :Vrei sa auzi un banc tare? si i-am zis da si am auzit cum a tras aer in piept si a urlat in urechea mea BANC