| DeeDee28 a întrebat:

Care e cel mai haios banc pe care l-ati auzit? Dau fundita pentru cel care ma face sa rad mai tare big grin

Răspuns Câştigător
| Mystique a răspuns:

Zambilutza, un taur fioros era inchis intr-un loc imprejmuit cu sarma ghimpata.Alaturi erau niste vaci care il tot tachinau: "haide mai Zambiluta, fa-ti curaj si sari peste gard! ce fel de taur esti tu?"Azi asa, maine asa, se ambitioneaza Zambiluta si sare...vacile in extaz happy0 'Bravo Zambiluta! esti un erou!"la care Zambiluta: "bravo Zam ca bilutele s-au dus dreaqlui in sarma ghimpata!" =-)) sper ca ti-a placut!:-)

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

- Sunteţi ginecolog?
- Nu, dar aş putea arunca o privire.

| daniDeeDee a răspuns:

Doi purici care tocmai au castigat la LOTO 6 din 49.
- Tu ce ai de gand sa faci cu banii castigati? intreaba unul dintre ei.
- In primul rand, imi cumpar un caine numai al meu…

| eveline a răspuns:

Nu e tocmai un banc dar sigur un adevarlaughing
Prietenia intre femei:

O femeie nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotului ca a dormit la o prietena. Ca sa verifice, el a sunat la cele mai bune zece prietene ale nevestei. Nici una nu stia nimic despre cele intamplate.

Prietenia intre barbati:

Un barbat nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotiei ca a dormit la un prieten. Ca sa verifice, ea a sunat la cei mai buni 10 prieteni ai sotului. Opt dintre ei au confirmat ca a dormit la ei, doi au explicat ca el inca este acolo.

***

Fetele din ziua de azi invata in liceu doar doua litere si doua cifre: A4 si X5, iar incepand cu facultatea invata inca doua cifre si o litera:Q7 si X6.

Din cauza crizei financiare, incepand cu anul universitar 2009-2010, se va schimba programa facultatii si se vor invata alte patru litere: RATB!

***
Pupici

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Cind sotul a ajuns la hotel, a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa si mailul a fost trimis la alta adresa.mailul ajunge din greseala la o vaduva ce tocmai venise de la imormintarea sotului.citeste mailul si lesina.in mesaj scria/''Draga mea, am ajuns bine.probabil ca te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum aici au calculator si poti trimite mesaje celor dragi.doar ce am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. abia astept sa te vad, si sper ca aceasta calatorie sa fie linistita ca si a mea.nu-ti lua multe haine ca aici este o caldura infernala!

| lucu a răspuns:

Pai erau doua clatite care se plimbau in desert una sa impiedicat si i-a sarit mustarubig grinlaughing sper ca ii bunahappy

| Elena_2807 a răspuns:

O vaca intalneste un pisoi. Curioasa, vaca il intreaba pe pisoi:
-Esti asa mic si deja ai mustata?
La care pisoiul:
-Si tu esti asa mare si nu porti sutien?