| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai jenant si penibil lucru făcut de voi? Al meu este acesta:
Eram in clasa a7-a, la ora de sport. In pauza alergasem mult si eram epuizat. Profesorul m-a pus sa fac exercițiile acelea în care stai întins pe saltea si unul te tine de picioare si trebuie sa iti îndoi spatele in exterior, v-ati prins voi. Asa, când m-a pus pe mine, a mai pus o fata, pe salteaua cealaltă. Eram practic fata in fata, la cativa cm distanta. Cum am spus, eram epuizat. Am făcut vreo 3 exercitii si după, fără sa vreau, mi-a sărit toata saliva din gura, pentru ca nu mai puteam rezista de oboseala, si chestia e ca a sărit totul pe fata ei. Fraaate... M-am simtit groaznic. Mi-a spus ca sunt scârbos si dement... Da, meritam.
Acum e rândul tău. Spune-mi cel mai penibil moment.

33 răspunsuri:
| cosmina92 a răspuns (pentru anonim_4396):

^_^

| Ana00005 a răspuns:

Tot la scoala... aveam cotrol medical si ne-a pus sa facum si unul oftalmologic. Avea un panou si ne-a dat sa ne acoperim un ochi cu o hartie ssi cu celalat sa ne uitam.Totul bine, pana a ajuns la mine.Cand mi-a dat foaia cred ca creierul nu a vrut sa ma mai asculte pentru ca eu tineam deschis (din greseala) ochiul pe care il acopeream.Cand a vazut asistenta, m-am simtit super naspa cand toate fetele radeau si de parca nu era de ajuns, cand ma panichez zic tot felul de tampenii, m-am apucat sa zic ca m-am lovit la ochi si ca de atunci nu mai pot sa tin doar ochiul ala deschis si m-a intrebat daca am fost la oftalmolog si am zic ca da si ca mi-a dat o crema. laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

big grin Si la noi a venit oftarmologul, si pe mine nu m-a lăsat sa intru, pentru ca nu erau parintii cu mine. Iti dai seama, aveam 3 ani, nu puteam sa fiu responsabil. Dar normal, nu putea sa ceara bani de la un elev. Ps. Eram intr-a 8-a. happy