| anonim_4396 a întrebat:

Ieri m-am catarat intr-un copac si cred ca inainte sa sar mi-am prins piciorul intre doua crengi. Dupa ce am sarit de acolo mi-am dat seama ca incepe sa ma doara rotula si nu mai pot sa imi intind piciorul. A mai partit cineva ceva de genu'? Ce ati facut? Nu cred ca e rupt ca il puteam indoi dar nu-l puteam intinde la perfectie. PS

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BogdanVasc a răspuns:

Eram sigur ca iar apar idiotii cu medicul lor cu tot. No comment.

O sa-ti treaca repede, incearca sa-l misti, si sa faci activitate cu el. Nu fii prost sa mergi la medic, expertii de mai jos de abia au terminat clasa 6-a, n-are rost sa-i asculti. Crede-ma, daca n-am patit in copilarie in fiecare saptamana, aproape, din astea...

4 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Du-te totusi la o camera de garda...
Succes.

| CMaria21 a răspuns:

Incearca cu frectie daca nu merge mergiu la medic! Sanatate

| Valyy06 a răspuns:

Fugi la medic! Cat mai repede!

| seeKerN01 a răspuns:

Este o simpla entorsa. Daca tie frica sa mergi la doctor du-te la farmacie si spune sa-ti dea ceva pentru entorsa. O sa-ti dea un gel si ceva care sa pui la picior. Dar cel mai bine du-te la doctor! :d