| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care este cel mai mare continent al Planetei Terra? Ghici!

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Asia e cel mai mare continent

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Chifteluta dacă ar putea fi considerat continent.
Apropo. Adineauri mi s-a întâmplat ceva ciudat și îmi pare rău că nu am făcut print. Păi am dat pe o întrebare și dintr-o dată văd 1 notificare și mă uit mai bine, în dreapta la user îmi apare imaginea lui chifteluță laughing Și mi se pare ciudat, dau un refresh imediat(nu m-am gândit la PS) și apar eu la loc. Crezi că am avut posibilitatea să intru fără să vreau pe contul tău de chiftea și că a fost un bugg? Am încercat să dau înapoi dar nu a mai apărut. Ai grijă chiftea, îți invadez spațiul cu abilitățile mele de hacker.

| Mayhem666 a răspuns:

Dar, ia ghiceste tu care e cea mai mare insula a planetei?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu, e Donad Trump laughing
Glumesc, e Groenlanda, iar cel mai mare continent este ori America de Nord, ori Asia, ori Antarctica, nu stiu care din astea 3, dar sigur unul din astea, as banui ca Antarctica ar fi.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Da, Japonia e in Asia.

| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Deci intr-un fel am ghicit, am enumerat si Asia printre alea 3, asta se pune? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Weah crying why not?

| Clorox a răspuns:

Cainele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trumpenia