| TheToxicNightmare a întrebat:

Care este cel mai stupid lucru pe care il faci zilnic?

Răspuns Câştigător
| Psycho a răspuns:

Aproape tot ceea ce fac eu mi se pare stupid.deci... laughing

23 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ma dau jos din pat.

| Razvan a răspuns:

Imi fac griji pentru cine nu merita. Un lucru mai stupid ca asta nu pot facesad

| marrr a răspuns:

Tai frunza la caini.

| Miяu a răspuns:

Imi fac patu', activitate zilnica... si stupida laughinglaughinglaughing Pur si simplu nu inteleg de ce sa faci patul cand seara trebuie sa il faci inapoi thinkingthinking laughinglaughinglaughing

| Pho3nix a răspuns:

Sa lenevesc...

| TheToxicNightmare explică:

Yo pe care il fac zilnis(cel mai stupid) este ca ma prostesc in fata oglinzi.laughing

| georgiana a răspuns:

Sa lenevesc, am o lene de... laughing

| Deea a răspuns:

Mananc aiurea fara sa`mi fie foame si ma ingras

| alecs871 a răspuns:

Sa ma duc si pe la munca straight face.

| tweety_8071 a răspuns:

Merg la scoalalaughing

| emy_8408 a răspuns:

Vorbesc singura, mami crede mereu ca vorbesc la telefon laughing, si mai ma cert cu papagalul meu.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| alexflor87 a răspuns:

Stau in fata calculatorului vizionand cate ceva si mancand laughing

| anda1313 a răspuns:

Ma gandesc la X, desi nu mai e nici o sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca faptul ca stau la calculator... daca spuneai ciudat iti puteam spune mai multe dar stupid...thinking nu fac lucruri stupide, oricum, sa ti-l spun pe cel ciudat; in fiecare noapte, dupa ce-mi fac rugaciunea(si dupa ce sting lumina, logic), ma duc sa ma uit pe geamthinking ciudat, pana si pentru mine, pentru ca nu-mi pot da seama de ce fac lucrul acestalaughing. Tu ce lucruri stupide faci?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma scol ma dezbrac de pijamale, si ma imbrac cu ceva usor.activitati bla, bla, bla, ma dezbrac si ma imbrac de serviciu. ajung, ma deezbrac de haine si iau salopetele si echipamentul de protectie.muncesc 8 ore, plec la garderoba.ma dezbrac, fac dus, si ma imbrac pentru a pleca acasa.acasa ma dezbrac si ma imbrac cu pijamalele.deci dupa cum vezi ma imbrac si ma dezbrac atat ca de 28 de ani de munca in ture, imi vine sa stau in pielea goala ca m-am saturat imbracandu-ma si dezbracandu-ma de atatea ori pe zi.

| Dyingfetus a răspuns:

Joc sims si timpu' trece prea repedestraight face

| someone_8322 a răspuns:

Ca stau si ma gandesc si stau si ma gandesc... iar eu temele nu le fac laughing si ar mai fi una, faptul ca iti raspund la intrebari rolling on the floor

| lynysyk a răspuns:

Aceea ca nu fac nimic!

| dyanna_7195 a răspuns:

Sa merg la scoala.laughing

| iooaaaannnaaa a răspuns:

Imi rod unghiilelaughingrolling on the floor

| sheherezsat a răspuns:

Adun scamele de pe jos. Voua va plac hidoseniile alea?rolling on the floor Zici ca ti-ai patat mocheta.laughing