| roxyb97 a întrebat:

Care a fost cel mai stupid lucru facut de voi cel mai stupid primeste funda

8 răspunsuri:
| uNKN0Wn a răspuns:

Stateam pe o banca cu niste prieteni,si dintr-o data vine verisoara mea mai mica, alergand, eu din reflex i-am pus impiedica, dar fara sa vreau, am ras mult dar era sa si iau bataielaughing

| VladM15 a răspuns:

Sa sar de la etaju 2 cu umbrela

| CeViata a răspuns:

Cand eram mica am baut o sticla de ulei cand facea mama mancare

Răspuns utilizator avertizat
| Mαdαliηα a răspuns:

Sincer? Nici nu imi aduc aminte. stiu ca am dat un test la scoala si Nu stiam nimic. am scris doar intrebarile. care erau 3. de cate un rand si ceva. iar jos am lasat loc gol. si am scris mare " NU STIU! ". am si sbliniat -_-". Mi-a pus 2 dar asta e. [ Nu stiu daca e asa de stupid. dar altceva nu prea aveam ce love struck ]

| amdr001 a răspuns:

Stateam pe scaun la laptop, am luat telefonul ca sa raspund, apoi cand l-am luat in mana de pe masa, l-am izbit pur si simplu de perete si apoi a cazut pe parchet... nu stiu ce reflexii mai am si eu (era telefon touch screen)... laughing))

| alexandru11111 a răspuns:

Simcer stupide au fost multe da a fost unul ciudat rau, deci antrun pahar de 200ml era otet si am crezut ca e apa si l-am baut

| RaimbowFlickGirlD a răspuns:

Am injurat o profa in pauza si pe cand ma intorc am obs ca era in spatele meu! Am intrat in clasa unui baiat de care imi place si am inceput sa strig! In clasa a 2-a am dat cu piciorul intr-o alta clasa si cand a zis profu ca ma duce la director am inceput sa plang! M-am uitat la un film de dragoste si am inceput sa plang de fata cu un prieten.M-am oprit sa i-au ceva ce mi-a cazut iar baiatul de care imi place sa impiedicat de mine si si-a rupt piciorul rolling on the floor)) Deci pot sa iti scriu 10 liste da n-am chef acum