| madalinutza a întrebat:

Care este cel mai neigienic lucru pe care il faci >zilnic?:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Imi plimb degetul mijlociu pe canapea sau laptop si mama a zis ca sunt nebuna sau alta varianta ca imi ajunge sa mai fiu virginalaughing

25 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Imi ajut tatal bolnav, ce sta intr-un scaun de invalid si caruia ii fac menajul si ma refer aici la asistenta mea in orice situatie chiar neplacuta mie, dar e tatal meu si as face orice pentru el, desi nici eu nu sunt asa de sanatoasa sa ma lupt ducandu-l in carucior sau ajutandu-l la "toate cele"... Nu "toate cele",- sunt placute, dar mai presus de toate, este TATA!

| Bacemi a răspuns:

Cel mai neigienic? Flirtez cu vreo fata. E neigienic mai mult pentru ele ca se molipsesc de la nesimtirea mea laughing

| Tourniquet a răspuns:

Imi rod unghiile laughing. si ma scol tarziu sambata rolling on the floor odata m-am sculat la 13:30 rolling on the floor

| Malvina24 a răspuns:

Imi rod unghiile!(nu ma pot lasa)

Janina
| Janina a răspuns:

Daca ma trezesc tarziu si stau acasa nu ma spal mereu pe dintibatting eyelashes

| just4fun_8801 a răspuns:

Folosesc la nevoie transportul in comun

@red_ribbon - sa spui ca baietilor le place sexul mai mult decat fetelor e o prostie.mamiferelor le place sexul in mod egal happy

| Razvan a răspuns:

In fiecare zi imi tai unghiile ca sa nu am ce roadedevil

| hamsterx a răspuns:

Mananc cu mainile nespalate. sad

| Bishop a răspuns:

Ma scol dupa 12

| OnWeed a răspuns:

Idem @malvynutza2, desi incerc sa nu mai fac asta.

@red_ribbon - Nu toti baietii sunt asa.

Răspuns utilizator avertizat
| lololololol a răspuns:

Nu zilnic, dar de ceva timp...il visez pe el, un nesimtit.

| lololololol a răspuns:

• Lorre •, baietii sunt nesimtiti, ce sa le faci? Doar sex e in capul lor.

| viatadecacatt a răspuns:

Imi bag degetele in guralaughing.

| hrdcore a răspuns:

Nu dorm noaptea

| Tabii. a răspuns:

Povestiri de noaptelaughingnu?

| Giuly_3112 a răspuns:

Waaaw cate raspunsuri ''neigienice'' mai ales alui mirella rolling on the floor pai vad ca sunt multe fete care isi rod unghiile de ce sa nu spun nici eu big grin si eu am ticu asta nervos rolling on the floor dar tu madalinutza care este cel mai neigienic lucru pe care ii faci zilnic?

| Pisiii :x a răspuns:

Ma sterg la... dupa ce fac treaba mare rolling on the floor
E destul de neigienicwinking

| LORY a răspuns:

Idem @red_ribbon sad

si cateodata, acum ca e vacanta, idem @bishop laughing

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Imi rod ungile de aia mi le tau cat mai des sad
Si imi tin degetul mare in gura cand vorbesc pe messlaughing

| tpufpe a răspuns:

Intrebarea asta tocmai ai luat-o de la acasa tv :-))...na ca te-am zis :-P

| TheToxicNightmare a răspuns:

Ma pup cu baieti inca de la 8anisad. Serios vorbesc!

| betty17 a răspuns:

Imi rod unghiile...incerc sa ma las. dar...sigh

succes

| sdaniel a răspuns:

Fumez in grup, dauneaza rau!

| mirella_9425 a răspuns:

Sa te stergi la... fara hartie, e neigienic.laughing