| AndreeaLarysa a întrebat:

Care este cel mai tare banc auzit de voi?

Răspuns Câştigător
| Letty03 a răspuns:

Invatatoarea ii zice lui bula sa invete pentru a doua zi 5 cantece... Merge bula acasa deschide calculatorul si da pe primul cantec : La multi ani cu sanatate. aldoilea : Si ce daca, si ce daca. al treilea: cu caruciorul dring dring, cu caruciorul dring-dring. al patrulea : eu am cheia, eu am cheia. si in final al cincelea : Betmen, betmen!
Merge Bula a doua zi la scoala si il inteaba invatatoarea :
- deci bula, ia sa vedem ce ai invatat...
Inceape bula :
-la multi ani cu sanatate.
-dar bula azi nu e ziua mea!
-si ce daca, si ce daca.
-bula de duc la director!
-cu caruciorul dring dring, cu caruciorul dring dring.
-bula te inchid in dulap!
- eu am cheia, eu am cheia.
- Bula cine te crezi?!
- Betmen, betmen.

57 răspunsuri:
| xxaadd a răspuns:

Bula merge cu taicasu la biserica.
bula zice:
tata amnevoie la toaleta
du-te si tu dupa biserica
bula a inteles sa se duca sus pe biserica
bula se urca acolo, si l-a vazut preotul
doamne tu esti?
ce vrei
bula raspunde :
hartie

| Razvan_Ionut_1990 a răspuns:

Un zidar, un zugrav si un electrician se intrebau care a fost prima meserie din lume.
spune zugravul:
-meseria mea a fost prima ca altfel si a pictat in pesteri.
spune zidarul:
-ba meseria mea a fost prima ca altfel cine a facut pesterile.
spune elesteicianul:
-eu am fost primul si gata.si stiti de ce:pentru ca atunci cand a spus Dumnezeu sa fie lumina cablurile erau si trase

| Tiberiu_Tiscenco_1993 a răspuns:

Matrimoniul
dupa Tiscenco Tiberiu

O tipa a dat un anunt la matrimoniale:
- Caut un barbat care sa nu ma bata, sa nu fuga de mine si sa fie bun la pat.
Primeste multe raspunsuri tipa, si intr-un final apare unul dintre pretendenti la usa. Suna tipul la usa, tipa raspunde, iar acesta isi incepe pledoaria:
- Doamna, eu n-am maini, deci nu te pot bate.
- N-am picioare, deci nu pot fugi de tine.
- Bine, bine, dar cum stiu eu ca esti bun la pat?
- Pai cu ce crezi ca am sunat la usa?

| solarism a răspuns:

Bancul asta e si tare, si scurt, asa ca fii antena :
Un bou pacatos vrea sa se duca la mare, dar nu din orice motiv. Sa isi spele pacatele, sa aiba pacate, noi si curate

| Frunziix3 a răspuns (pentru solarism):

Asta e de la "Mo si Foca".
:-J

| cosminbest02 a răspuns:

In parc pe o banca
, statea o domnisoara urataaa..., da urata tare De ea se apropie un tip si o intreaba:Ce Faceti Domnisoara?:Admir natura! Dupa ce ti-a facut atatea!?

| Anechitei_Daniel_1993 a răspuns:

Era pe vremea lui trilar
era bula la scoata si zice profesoara:
- Cand va pun o intrebare vor raspundeti trilar trilar
intreaba profesoara cune va da voua de mancare copiii raspund trilar trilar bula spune mama
hai sa mai facem un test spuse invatatoarea
copiii cine va da bani copiii raspund trilar trilar si bula mama
bula intra in bulap
vine trilar si spune cine va inbraca pe voi trilar trilar si bula din dulap
are mama 3 purcei cine-i pupa-n cur pe iei si copii trilar trila

| Alex20132014 a răspuns:

Tatal lui Bula il trimite dupa tigari, ii spune lui Bula:Ba Bula du-te dupa tigari. Bula:Bine.Se duce. Bula:Tanti dati-mi tigari. Tanti:Nu ca esti minor. Bula si cu taica-su se certau de trei zile si taica-su ii spune lui Bula. Tatal:Ba bula spune-i ai 26 ani, 2 copii, buletinul imi este in canal si sotia este in spital. Bula:Bine.Se duce. Bula:Tanti dati-mi tigari. Tanti:Nu ca esti minor. Bula:Tanti am 26 copii, 2 ani, buletinu este in spital si sotia este in canal rolling on the floor

| Florance_Doar_1999 a răspuns:

Un tigan, un spaniol, si un chinez se duc le un concurs de basini..si ca sa vada care da cea mai mare basina le pune la fiecare un dop in fund big grin si care da basina cea mai mare ...ila da dopul cel mai departe, incepe chinezu se stratuieste el dar da la 1km distanta, dupa spaniolu tot asa se straduieste si da la 10km..si dupa vine tiganul se aseaza el acolo dar nu se mai vedea dopul..peste 15min da la stiri.un dop gen meteorit a ucis un chinez si un spaniol si inca is mai continua drumul...

| crecan34 a răspuns:

Bula se duce la scoala si dna invatatoare il intreaba:
-Bula ce da gaina?
-Oua.
-Ce da porcul?
-Carne.
-Ce da vaca?
-Tema pentru acasa. laughing)))))))

| cosmin0808 a răspuns (pentru crecan34):

Ai luat-o de pe facebook nu? mmmmm da

| IustinDarck a răspuns (pentru crecan34):

laughing

| Dorin105 a răspuns:

Merg doua vaci pe drup unu spune muuu da alta mi-a luat corba din gura

| raulmihai a răspuns:

Maria catre Ion :
- Ioane hai sa ne jucam de-a ascunsa!
- Daca ma gesesti mi-o tra*i, daca nu sunt dupa usa de la bucatarie!

| Cristina_Turcu_1999 a răspuns:

Da......sunt ''unele'' dintre ele interesante!

| alexboss2001 a răspuns:

-Spune-mi te rog, de ce la filmele de comedie stai mereu in ultimul rand?
-Fiindca cine rade la urma rade mai bine