| Lavinia_7630 a întrebat:

Cine imi spune si mie bancuri? Cel mai tare banc are fundita :X

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiu ce e mai rau: faptul ca mi-a trimis un mesaj cu "Hai sa ne despartim" sau ca imediat dupa am primit altul "Scuze, nu era pentru tine"?

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna
sper ca nu te super daca iti spun mai multe deci :

O fetita se duce la un magazin de animale si intreaba "Va log, aveti iepulasi dlagalasi?". Inima vanzatorului se topeste brusc. Se aseaza pe vine langa fetita, si o intreaba "Vlei un iepulas dlagalas alb, sau unul dlagalas moale si neglu si pufos? Sau poate pe cel dlagalas si maloniu de acolo?". Fetita se inroseste, se leagana putin pe calcaie, isi pune manutele pe genunchi, se apleaca in fata si raspunde in soapta... "Cled ca pe pitonul meu il doale in cul de cale.

Sotia isi intreaba sotul
- Dragule, ce-ti place mai mult la mine: trupul meu perfect, sau fata mea foarte frumoasa?
Sotul raspunde:
- Simtul umorului!

Intr-un azil de nebuni, un agent verifica daca sunt pacienti vindecati.Il cheama pe primul pacient

-spuneti-mi va rog cat face 7 * 7?

se gandeste pacientul si raspunde:

-rosu

Agentul isi da seama ca nu s-a vindecat si il cheama pe al doilea pacient:

-spuneti-mi va rog, cat face 7 * 7?

Socoteste pacientul 5 minute si raspunde:

- verde

Nervos, agentul il cheama pe al treilea pacient si ii pune aceeasi intrebare...cat face 7*7?, la care pacientul se gandeste 10 min si ii raspunde

-49

Bucuros agentul ca este macar un pacient vindecat il intraba:

-dar de unde ai stiut?

- pai am impartit pe rosu la verde

un ofiter de politeie il intreaba pe colegul sau
- ba sti care e capitala germainei?
sta omu sa se gandeasca 10 minute si zice
- paris!
la care colegul lui
- ba ce credeam ca nu sti

un om mai grasut statea in fata unei gradinite
o profesiara vine si il intreaba
-ma scuzati asteptati un copil?
la care omul
-nuuu asa sunt eu mai grasut...

Intr-o zi, un reporter s-a dus intr-o padure si a gasit o pestera. Cand sa intre in ea, la intrare putea ingrozitor. In apropiere a vazut un cioban si l-a chemat la el, intrebandu-l de ce pute in pestera aia. Ciobanul i-a raspuns ca este o poveste foarte lunga. Reporterul a spus ca are timp si ciobanul a inceput: "Cica, vezi tu ma nea` reporteru`, era odata o fata de imparat pe care a furat-o un zmeu. Imparatul a spus ca da o juma` de imparatie si fata de sotie celui care o va salva. Si au venit 12 voinici care mai de care, si s-au batut cu zmeul, dar toti au murit. Si a aparut si cel de-al 13-lea razboinic, care l-a batut pe zmeu de nu s-a vazut. Si a salvat fata si au trait multi ani fericiti." La care reporterul intreaba: "Si totusi, de ce pute pestera asta?" Si ciobanul, foarte ofensat, spune: "Ba poate s-o c*c*t un` in ea"

pai cam atat o zi buna pa -pa

| Innovation a răspuns:

Era seara, iar Alinuta statea in pat si dormea, la fel si parintii si fratele ei. Dintr-o data se aude un zgomot.Alinuta se duse la fereastra si acolo era o pasare mare.Ea,aperiata se duce si il scoala pe fratele ei din somn si ii spune.
-Frate,ma mananca pasarica, ma mananca pasarica!
-Pai du-te si ascundete! spuse fratele.
Alinuta nu asculta sfatul fratelui si apoi se duse la mama si o scoala din somn:
-Mama, mama ma mananca pasarica!
Dar spune mama de colo:
-pai scarpina-te daca te mananca!
Sper ca te-am amuzat!