| AlexandruVlad432 a întrebat:

Care este Meme-ul vostru preferat? Justificati happy

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Hmm,grea întrebare, but I think I'll go with Me gusta face.Pfft,mai e nevoie de justificare, it's awesome.Privirea aia pătrunzătoare cu un ochi care se uită la slănină şi unul la făină,mustacioara aia fină de copil prepubertos,buzişoarele divine care le concurează pe cele ale lu' tanti Jolie,năsucul ala turtit,mumos în felul lui,rotunzimea căpăţânii, toate astea sunt mirifice, ca piftia.
Bonus: http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/002/252/me-gusta.jpg

| Polaris a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Duuude, aproape mi-ai provocat o erecție.

5 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Grea intrebare, zau asa. Si totusi, as opta petru me gusta si poker face.
Me gusta, pai pentru ca asa ma camuflez eu cand pritenii mei vorbesc despre chestii de gen metin sau CS sau cand n-am chef de vorba.
Poker face pentru ca n ora, profesorii nu-si pot da seama daca esti atent sau nu la ei.Figura aia inxpresiva ii intimideaza pe profi s-ti da un mic avantaj.

| itscloudyoutside a răspuns:

Http://weknowmemes.com/......00x160.png
Pentru că îmi place moaca lui.

| Phx a răspuns:

Http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/003/619/Untitled-1.jpg
Forever Alone. =D
Mă defineşte.
I’ll die alone, maybe nyan cat and unicorns will be there for me.